2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce lávkového výtahu v budově č. 3 ve FNB
Beschreibung: Předmětem plnění VZ je dodávka, montáž a instalace lávkového výtahu v budově č. 3 v areálu FNB, kdy součástí bude i vypracování projektové dokumentace včetně zajištění stavebního povolení. Součástí plnění bude zajištění servisu lávkového výtahu v záruční době. Předmětem VZ je zajištění dopravy do místa plnění, zajištění i likvidace původního lávkového výtahu, zajištění záručního servisu dodaného výtahu.
Interne Kennung: Z016/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416130 Mechanische Aufzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42416120 Lastenaufzüge, 45313100 Installation von Aufzügen, 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42416120 Lastenaufzüge, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen, 45313100 Installation von Aufzügen