2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PRODUKTÓW MLECZARSKICH, ŚWIEŻEGO DROBIU, ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH ORAZ PIECZYWA, ŚWIEŻYCH WYROBÓW PIEKARSKICH I CIASTKARSKICH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA PRODUKTÓW MLECZARSKICH, ŚWIEŻEGO DROBIU, ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH ORAZ PIECZYWA, ŚWIEŻYCH WYROBÓW PIEKARSKICH I CIASTKARSKICH dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. NMP w Częstochowie. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załącznik Nr 2 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik Nr 5 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 4 części, tj.: Część Nr 1. Produkty mleczarskie Część Nr 2. Świeży drób Część Nr 3. Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie Część Nr 4. Różne artykuły spożywcze 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze części ustalone w Załączniku Nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolne części lub na cały przedmiot zamówienia. 5. Kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie 15112100-7 - Świeży drób 15800000-6 - Różne produkty spożywcze 15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Interne Kennung: WSzS.DEZ.26.024.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przekazanie wstępnego ogłoszenia o planowanych zamówieniach.
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Przetarg nieograniczony, na podstawie art.132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2024r, poz. 1320 ze zm.; dalej – ustawa Pzp). 2. Wartość zamówienia jest większa niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ustawy Pzp. 3. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ, PRZY UŻYCIU KTÓRYCH ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE KOMUNIKOWAŁ SIĘ Z WYKONAWCAMI, ORAZ INFORMACJE O WYMAGANIACH TECHNICZNYCH I ORGANIZACYJNYCH SPORZĄDZANIA, WYSYŁANIA I ODBIERANIA KORESPONDENCJI ELEKTRONICZNEJ, A TAKŻE WSKAZANIE OSÓB UPRAWNIONYCH DO KOMUNIKOWANIA SIĘ Z WYKONAWCAMI zawiera rozdział XI SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse, 15112100 Frisches Geflügel, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część Nr 1. Produkty mleczarskie
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został opisany szczegółowo w ilościach i asortymencie w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Część Nr 2. Świeży drób
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2
Haupteinstufung (cpv): 15112100 Frisches Geflügel
Los: LOT-0003
Titel: Część Nr 3. Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Interne Kennung: CZĘŚĆ 3
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0004
Titel: Część Nr 4. Różne artykuły spożywcze
Interne Kennung: CZĘŚĆ 4