2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pożywek mikrobiologicznych, testów immunoenzymatycznych, odczynników do chromatografii i absorpcji atomowej, kolumienek do chromatografii HPLC, odczynników chemicznych, materiałów diagnostycznych, surowic Salmonella oraz zestawów do wykrywania pałeczek Salmonella i Listeria
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na dwanaście pakietów, które obejmują: Pakiet I – Pożywki mikrobiologiczne "BC" Pakiet II - Pożywki mikrobiologiczne "J" Pakiet III – Testy immunoenzymatyczne „BC” Pakiet IV - Odczynniki do chromatografii i absorpcji atomowej "BC" Pakiet V - Kolumienki do chromatografii HPLC "BC" Pakiet VI - Odczynniki chemiczne "BC" Pakiet VII - Odczynniki chemiczne "J" Pakiet VIII - Materiały diagnostyczne "BC" Pakiet IX – Materiały diagnostyczne "J" Pakiet X – Surowice Salmonella "BC" Pakiet XI – Surowice Salmonella "J" Pakiet XII – Zestawy do wykrywania pałeczek Salmonella i Listeria "J" Ofertę można składać na wybrany pakiet lub na całość zamówienia. W przypadku składania oferty na więcej niż jeden pakiet formularz ofertowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ należy powielić.
Interne Kennung: AD-O.272.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I - Pożywki mikrobiologiczne "BC"
Beschreibung: Pożywki mikrobiologiczne "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.8/I/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Maksymalna ilość przedmiotu zamówienia objętego umową może zostać zredukowana przez ZAMAWIAJĄCEGO, z uwzględnieniem własnych potrzeb o 25% całego zamówienia. DOSTAWCA nie może z tego tytułu rościć żadnych pretensji. W przypadku obniżenia ilości przedmiotu zamówienia, całkowita wartość umowy ulegnie proporcjonalnemu obniżeniu.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II - Pożywki mikrobiologiczne "J"
Beschreibung: Pożywki mikrobiologiczne "J"
Interne Kennung: AD-O.272.8/II/2025
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III - Testy immunoenzymatyczne „BC”
Beschreibung: Testy immunoenzymatyczne „BC”
Interne Kennung: AD-O.272.8/III/2025
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV - Odczynniki do chromatografii i absorpcji atomowej "BC"
Beschreibung: Odczynniki do chromatografii i absorpcji atomowej "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.8/IV/2025
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V - Kolumienki do chromatografii HPLC "BC"
Beschreibung: Kolumienki do chromatografii HPLC "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.8/V/2025
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI - Odczynniki chemiczne "BC"
Beschreibung: Odczynniki chemiczne "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.8/VI/2025
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII - Odczynniki chemiczne "J"
Beschreibung: Odczynniki chemiczne "J"
Interne Kennung: AD-O.272.8/VII/2025
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII - Materiały diagnostyczne "BC"
Beschreibung: Materiały diagnostyczne "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.8/VIII/2025
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet IX - Materiały diagnostyczne "J"
Beschreibung: Materiały diagnostyczne "J"
Interne Kennung: AD-O.272.8/IX/2025
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet X - Surowice Salmonella "BC"
Beschreibung: Surowice Salmonella "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.8/X/2025
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet XI - Surowice Salmonella "J"
Beschreibung: Surowice Salmonella "J"
Interne Kennung: AD-O.272.8/XI/2025
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet XII - Zestawy do wykrywania pałeczek Salmonella i Listeria "J"
Beschreibung: Zestawy do wykrywania pałeczek Salmonella i Listeria "J"
Interne Kennung: AD-O.272.8/XII/2025