2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa robotów przemysłowych w celu utworzenia Branżowego Centrum Umiejętności – kadry dla przemysłu lotniczego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 sztuk robotów przemysłowych.
Vorherige Bekanntmachung: 413689-2024
Interne Kennung: WA.272.1.2.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42997300 Industrieroboter, 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 sztuk robotów przemysłowych z oprogramowaniem i dodatkowym wyposażeniem wraz z ich montażem oraz przeprowadzeniem prezentacji funkcjonalności robotów dla pracowników Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu - w asortymencie, ilościach i o minimalnych parametrach zgodnych z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do ZAPROSZENIA. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa Wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 5 do ZAPROSZENIA. 2. Zamawiający ustanowił w niniejszym postępowaniu prawo opcji. Gwarantowany zakres zamówienia określony jest ust. 2 niniejszego Rozdziału ZAPROSZENIA. Prawem opcji (zakres poszerzony) objęte zostają dostawy dodatkowej 1 szt. robota przemysłowego z oprogramowaniem i dodatkowym wyposażeniem wraz z jego montażem, w asortymencie i o minimalnych parametrach zgodnych z Załącznikiem nr 1 do ZAPROSZENIA. Zamawiający zobowiązuje się do realizacji zamówienia jedynie w zakresie gwarantowanym, natomiast uprawnieniem Zamawiającego jest żądanie realizacji zamówienia w zakresie poszerzonym. Wykonawca zobowiązuje się zrealizować zamówienie w całości, to jest w zakresie gwarantowanym i poszerzonym (objętym opcją). Szczegółowe warunki realizacji opcji określa Wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 5 do ZAPROSZENIA.
Interne Kennung: Roboty przemysłowe
Menge: 4 Stück