See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 7/PN/2026 - „Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury medycznej pn.: Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, uzasadnia skrócenie terminu składania ofert w niniejszym postępowaniu ze względu na wystąpienie pilnej potrzeby udzielenia zamówienia, której nie można było wcześniej przewidzieć, a zachowanie standardowych terminów mogłoby spowodować istotną szkodę dla interesu publicznego. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert wynikają m.in. z konieczności wykorzystania i rozliczenia przyznanego dofinansowania ze środków KPOw celu doposażenia Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego. Zamawiający wskazuje, iż przed wszczęciem niniejszego postępowania podejmował działania mające na celu udzielenie zamówienia w trybach przewidzianych ustawą Prawo zamówień publicznych. W tym celu przeprowadzono kilka postępowań o udzielenie zamówienia publicznego obejmujących przedmiot niniejszego zamówienia lub jego części. W toku wskazanych postępowań nie wpłynęły oferty na wszystkie zadania / części zamówienia, co uniemożliwiło ich rozstrzygnięcie w pełnym zakresie oraz doprowadziło do konieczności ich unieważnienia lub częściowego unieważnienia. Zaistniała sytuacja spowodowała istotne opóźnienie w możliwości zapewnienia realizacji zamówienia, pomimo dochowania przez Zamawiającego należytej staranności oraz podejmowania działań zmierzających do jego udzielenia w standardowych terminach. W konsekwencji powyższego, a także mając na uwadze konieczność zapewnienia ciągłości realizacji zadań publicznych, wystąpiła pilna potrzeba udzielenia zamówienia, uzasadniająca skrócenie terminu składania ofert w niniejszym postępowaniu. Skrócenie terminu składania ofert zostało ustalone w sposób proporcjonalny i zapewniający zachowanie uczciwej konkurencji oraz równego traktowania wykonawców.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: „Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia.”
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22