2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Warme Dranken
Beschreibung: De aanbesteding heeft tot doel het sluiten van een overeenkomst voor de levering van een betrouwbare, duurzame en gebruiksvriendelijke warme drankenvoorziening binnen DCMR. De opdracht omvat onder meer: levering van koffie, thee en overige warme dranken; levering van ingrediënten en toebehoren; logistiek, aanvulservice en voorraadbeheer; (indien van toepassing) plaatsing, beheer en onderhoud van apparatuur; storingsafhandeling en preventief onderhoud; rapportages en managementinformatie; klantenservice en overlegstructuur. De opdracht is geclassificeerd onder CPV-code 15860000-4 (Koffie, thee en aanverwante producten). Percelen De opdracht is verdeeld in twee percelen: Perceel 1: Apparatuur (plaatsing, onderhoud en service); Perceel 2: Ingrediënten en warme dranken. Er wordt per perceel één overeenkomst gesloten met één opdrachtnemer.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03131100 Kaffeebohnen, 15861000 Kaffee, 15861100 Gerösteter Kaffee, 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Warme drankenapparatuur en dienstverlening
Beschreibung: Perceel 1 – Warme drankenapparatuur en dienstverlening Dit perceel omvat: het leveren, plaatsen en installeren van warme drankenapparatuur; het (preventief en correctief) onderhouden van de apparatuur; storingsafhandeling conform vast te stellen SLA’s; vervanging of herplaatsing van apparatuur indien noodzakelijk; gebruiksinstructie en ondersteuning; rapportages over beschikbaarheid, storingen en prestaties van de apparatuur.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Extra automaten en aanverwante dienstverlening.
Los: LOT-0002
Titel: Warme dranken en ingrediënten
Beschreibung: Dit perceel omvat: levering van koffie, thee en overige warme dranken; levering van ingrediënten en toebehoren zoals melk(varianten), suiker, zoetstoffen, cacao en roerstaafjes; logistiek, aanvulservice en voorraadbeheer; duurzame verpakkingsoplossingen en afvalreductie; rapportages over verbruik, kosten en duurzaamheidsprestaties. Door deze percelenindeling wordt markttoegang voor MKB-partijen bevorderd, wordt specialisatie mogelijk gemaakt en kan per onderdeel gerichter worden gestuurd op kwaliteit, duurzaamheid en kosten.