See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 326 v kategorii 29 - 214 Výroba dříví na OM komplexní četou - LZ Konopiště, polesí Vlašim, l.ú. Dolní Kralovice 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 326 v kategorii 29 - 214 Výroba dříví na OM komplexní četou - LZ Konopiště, polesí Vlašim, l.ú. Dolní Kralovice 2025
Interne Kennung: 099/2019/142/3645
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 229 v kategorii 25 - Výroba dříví komplexní četou LS Litvínov - LHC Litvínov 1500 m3
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 229 v kategorii 25 - Výroba dříví komplexní četou LS Litvínov - LHC Litvínov 1500 m3
Interne Kennung: 099/2019/142/3646
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 31 v kategorii 51 - Výroba dříví na OM lanovkovou technologií LS Litvínov - LHC Litvínov 1900 m3
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 31 v kategorii 51 - Výroba dříví na OM lanovkovou technologií LS Litvínov - LHC Litvínov 1900 m3
Interne Kennung: 099/2019/142/3647
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 32 v kategorii 51 - 410 Výroba dříví na OM lanovkovou technologií 2000m3_LS Klášterec_LHC Klášterec_revír Místo, Perštejn a Peklo
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 32 v kategorii 51 - 410 Výroba dříví na OM lanovkovou technologií 2000m3_LS Klášterec_LHC Klášterec_revír Místo, Perštejn a Peklo
Interne Kennung: 099/2019/142/3648
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 75 v kategorii 65 - Lesní správa Janovice - výroba dříví Praděd VIII. - kombinace technologií
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 75 v kategorii 65 - Lesní správa Janovice - výroba dříví Praděd VIII. - kombinace technologií
Interne Kennung: 099/2019/142/3649
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 76 v kategorii 65 - Lesní správa Janovice - výroba dříví Praděd H - kombinace technologií
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 76 v kategorii 65 - Lesní správa Janovice - výroba dříví Praděd H - kombinace technologií
Interne Kennung: 099/2019/142/3652
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 137 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl PU odd 116_118
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 137 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl PU odd 116_118
Interne Kennung: 099/2019/142/3653
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 139 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl MU odd 123
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 139 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl MU odd 123
Interne Kennung: 099/2019/142/3655
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 140 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl NT 1Q
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 140 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl NT 1Q
Interne Kennung: 099/2019/142/3656
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 59 v kategorii 66 - 510 Výroba dříví kombinací technologií na LS Lužná - první pololetí
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 59 v kategorii 66 - 510 Výroba dříví kombinací technologií na LS Lužná - první pololetí
Interne Kennung: 099/2019/142/3658