251081-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten für Sportanlagen – Kompletní rekonstrukce plaveckého bazénu Aš
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompletní rekonstrukce plaveckého bazénu Aš
Beschreibung: Kompletní rekonstrukce plaveckého bazénu spočívá v úpravě dispozic, která bude provedena demolicí stávajících příček a vystavěním nových. Stávající podlahy budou v celém 1.NP odstraněny až na nosnou konstrukci a budou nahrazeny novými. Do stávajících betonových bazénových van budou instalována nové nerezové vany včetně nových odtokových žlabů. Provoz bude rozšířen o wellnes, které tvoří finská a infra sauna, ochlazovací sprchy, odpočívárna a vlastní hygienické zázemí. Na východní straně objektu bude vytvořena nová venkovní terasa, přes kterou bude bezbariérový přístup ke stávajícím venkovním bazénům. Fasáda objektu bude zateplena zateplovacím systémem z EPS. Budou provedeny nové rozvody SV, TUV a C, ohřev teplé vody bude zajišťovat nová fotovoltaická elektrárna.
Interne Kennung: N006/24/V00013521
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0001