See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych: 1. Artykuły ogólnospożywcze - Pakiet I 2. Mięso i wędliny – Pakiet II 3. Mleko, sery, śmietana – Pakiet III 4. Masło, margaryna – Pakiet IV 5. Jogurt, maślanka, kefir – Pakiet V 6. Jaja – Pakiet nr VI 7. Artykuły bufetowe – Pakiet nr VII, Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: PN/9/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15871260 Soßen, 15851100 Ungekochte Teigwaren, 15870000 Würzmittel, 15831000 Zucker, 15613300 Nahrungsmittel aus Getreide, 15131130 Würste, 15110000 Fleisch, 15510000 Milch und Rahm, 15530000 Butter, 15540000 Käse, 15551300 Joghurt, 15431100 Margarine, 03142500 Eier
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Artykuły ogólnospozywcze - Pakiet 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych: Artykuły ogólnospożywcze - Pakiet 1 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15851100 Ungekochte Teigwaren, 15870000 Würzmittel, 15871260 Soßen, 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie, że przy realizacji zamówienia będzie miał prawo skorzystać z prawa opcji, które przejawia się tym, że Zamawiający może zwiększyć o 40% realizację zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Mięso i wędliny – Pakiet 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych: Mięso i wędliny – Pakiet 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste
Los: LOT-0003
Titel: Mleko, sery, śmietana – Pakiet 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych: Mleko, sery, śmietana – Pakiet 3 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 15510000 Milch und Rahm
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15540000 Käse
Los: LOT-0004
Titel: Masło, margaryna – Pakiet 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych: Masło, margaryna – Pakiet 4 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 4
Haupteinstufung (cpv): 15530000 Butter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15431100 Margarine
Los: LOT-0005
Titel: Jogurt, maślanka, kefir – Pakiet 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych:Jogurt, maślanka, kefir – Pakiet 5. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 5
Haupteinstufung (cpv): 15551300 Joghurt
Los: LOT-0006
Titel: Jaja - Pakiet 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych: Jaja - Pakiet 6 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 6
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0007
Titel: Artykuły bufetowe - Pakiet 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych: Artykuły bufetowe - Pakiet 7 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 7