251128-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – DOSTAWA OPROGRAMOWANIA ANTYWIRUSOWEGO,KLUCZY SPRZĘTOWYCH MFA ORAZ TABLETÓW
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA OPROGRAMOWANIA ANTYWIRUSOWEGO,KLUCZY SPRZĘTOWYCH MFA ORAZ TABLETÓW
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są jednorazowe dostawy obejmujące: • oprogramowanie antywirusowe z modułem EDR, przeznaczone do rozbudowy systemu informatycznego, • urządzenia do podwójnej weryfikacji (uwierzytelniania dwuskładnikowego) w postaci sprzętowych kluczy USB, • tablety. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części, które są szczegółowo opisane w załącznikach do SWZ pn. Specyfikacja techniczna – Załącznik nr 3.1 - 3.3 do SWZ - odpowiednio dla każdej części zamówienia. Przedmiot niniejszego postępowania zaplanowano do realizacji w ramach wniosku o dofinansowanie projektu z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia". Zgodnie z art. 17 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r., realizacja zamówienia musi być zgodna z zasadą DNSH, tj. „niewyrządzania znaczącej szkody środowisku” (ang. DNSH - „Do No Significant Harm”) - nie może powodować znaczących szkód w odniesieniu do sześciu celów środowiskowych określonych w tym rozporządzeniu. Główne aspekty procedury zawarte są w Specyfikacji Warunków Zamówienia dostępnej na stronie prowadzonego postępowania.
Interne Kennung10/2026/PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający na podstawie art 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Na podstawie powyższego przepisu Zamawiający kierując się uzasadnioną pilną potrzebą udzielenia zamówienia w wyznaczonym terminie (w ramach czasowych wymaganych przez KPO) dokonał skrócenia terminu składania ofert.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Oprogramowanie antywirusowe z EDR
BeschreibungCzęść nr 1 realizowana w celu spełnienia zadania pn. „Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa”, obejmuje dostawę i wdrożenie oprogramowania antywirusowego z EDR obejmującego 750 licencji na stacje robocze.
Interne Kennung10/2026/PN - Część 1
Haupteinstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Urządzenia do podwójnej weryfikacji
BeschreibungCzęść nr 2 realizowana w celu spełnienia zadania pn. „Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa”, obejmuje dostawę urządzenia do podwójnej weryfikacji oraz przedłużaczy USB.
Interne Kennung10/2026/PN - Część 2
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Tablety
BeschreibungCzęść nr 3 realizowana w celu wykonania zadania pn.„Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy”, obejmuje dostawę tabletów.
Interne Kennung10/2026/PN - Część 3