251158-2025 - Ergebnis
Tschechien – Baumpflege – Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvádění těžebních činností 2020+ (DNS)
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung35921-2019
Interne Kennung099/2019/142
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
LosLOT-0011
TitelVýzva k podání nabídek č. 173 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií na LS Železná Ruda R7 Petrovice
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 173 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií na LS Železná Ruda R7 Petrovice
Interne Kennung099/2019/142/3688
LosLOT-0012
TitelVýzva k podání nabídek č. 305 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Zátoň / 2024 / 5
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 305 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Zátoň / 2024 / 5
Interne Kennung099/2019/142/3690
LosLOT-0013
TitelVýzva k podání nabídek č. 174 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinací technologií na LS Železná Ruda revír 9 Strašín
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 174 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinací technologií na LS Železná Ruda revír 9 Strašín
Interne Kennung099/2019/142/3691
LosLOT-0014
TitelVýzva k podání nabídek č. 120 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií - LS Klatovy, revír Slavník
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 120 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií - LS Klatovy, revír Slavník
Interne Kennung099/2019/142/3692
LosLOT-0015
TitelVýzva k podání nabídek č. 93 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště - polesí Komorní Hrádek jaro 2025 č.1
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 93 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště - polesí Komorní Hrádek jaro 2025 č.1
Interne Kennung099/2019/142/3693
LosLOT-0016
TitelVýzva k podání nabídek č. 22 v kategorii 70 - 614 Práce a těžba motorovou pilou - LZ Konopiště - předkacování před HT 2025 č.1
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 22 v kategorii 70 - 614 Práce a těžba motorovou pilou - LZ Konopiště - předkacování před HT 2025 č.1
Interne Kennung099/2019/142/3694
LosLOT-0017
TitelVýzva k podání nabídek č. 73 v kategorii 65 - LS Šternberk - revír 07; 08 - výroba dříví v kombinaci technologií 2025
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 73 v kategorii 65 - LS Šternberk - revír 07; 08 - výroba dříví v kombinaci technologií 2025
Interne Kennung099/2019/142/3535
LosLOT-0018
TitelVýzva k podání nabídek č. 178 v kategorii 63 - Výroba dříví na OM kombinací technologií na LS Děčín 25/01
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 178 v kategorii 63 - Výroba dříví na OM kombinací technologií na LS Děčín 25/01
Interne Kennung099/2019/142/3536
LosLOT-0019
TitelVýzva k podání nabídek č. 181 v kategorii 63 - Výroba dříví na OM kombinací technologií na LS Děčín 25/03
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 181 v kategorii 63 - Výroba dříví na OM kombinací technologií na LS Děčín 25/03
Interne Kennung099/2019/142/3538
LosLOT-0020
TitelVýzva k podání nabídek č. 38 v kategorii 48 - Výroba dříví na OM lanovkovou technologií na LS Děčín 25/04
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 38 v kategorii 48 - Výroba dříví na OM lanovkovou technologií na LS Děčín 25/04
Interne Kennung099/2019/142/3539