251159-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste – Vila Wittal a zahrada – Centrum židovské kultury Štetl – židovské muzeum – projekční práce
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVila Wittal a zahrada – Centrum židovské kultury Štetl – židovské muzeum – projekční práce
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace pro následnou realizaci projektu s názvem „Vila Wittal – Centrum židovské kultury Štetl – židovské muzeum“, jehož předmětem je památková obnova objektu a zahrady Vily Wittal na adrese Hroznová 93/39, 603 00 Brno-Pisárky. Bližší podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne KennungVila Wittal a zahrada – Centrum židovské kultury Štetl – židovské muzeum – projekční práce
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71421000 Landschaftsgärtnerische Gestaltung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71421000 Landschaftsgärtnerische Gestaltung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ možnost zúžení předmětu plnění, a to o nerealizaci 3. dílčího plnění – PDPS a 4. dílčího plnění – Výkon autorského dozoru. Zadavatel uvádí, že vyhrazená změna rozsahu plnění je navázána zejména na rozhodnutí o přidělení dotace k realizaci samotné stavby (nikoliv k realizaci projekčních prací). Dodavatel ocení vyhrazené plnění jako součást celkové nabídkové ceny (vyplněním přílohy č. 3 této zadávací dokumentace v souladu s čl. 9 této zadávací dokumentace). Cena vyhrazeného plnění bude součástí celkové nabídkové ceny a bude tak zohledněna v rámci hodnocení nabídek (kritérium – celková nabídková cena), jelikož zadavatel aktuálně předpokládá realizaci všech dílčích plnění. Bližší informace o vyhrazené změně předmětu plnění jsou uvedeny v příloze č. 1 (závazný návrh smlouvy) zadávací dokumentace.