See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków - ogólne
Beschreibung: 5Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków, obejmujących leki wskazane w załączniku nr 1.1 -formularz asortymentowo-cenowy, do Działu Farmacji Szpitalnej – zgodnie z nazwą i ilością określoną w zadaniach cenowych: Zadanie nr 1 – Albuminy Zadanie nr 2 – SUGAMMADEX Zadanie nr 3 – ALTEPLASE Zadanie nr 4 – SEVOFLURANE, N01AB Zadanie nr 5 – Leki różne Zadanie nr 6 – Leki psychotropowe Zadanie nr 7 – Leki odurzające / NARKOTYCZNE Zadanie nr 8 – Antybiotyki Zadanie nr 9 - Leki cieniujące RM
Interne Kennung: ZP/03/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 1 - Albuminy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna Albuminy – zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentoow-cenowym – załącznik 1.1.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Menge: 2 000 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 2 - SUGAMMADEX
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna SUGAMMADEX – zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentoow-cenowym – załącznik 1.1.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Menge: 240 Stück
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 3 - ALTEPLASE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna ALTEPLASE – zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentoow-cenowym – załącznik 1.1.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Menge: 12 Stück
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 4 - SEVOFLURANE, N01AB
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna SEVOFLURANE, N01AB – zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentoow-cenowym – załącznik 1.1.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Menge: 30 000 Stück
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 5 - leki różne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna leki różne – zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentoow-cenowym – załącznik 1.1.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Menge: 1 601 Stück
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 6 - Leki psychotropowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna Leki psychotropowe – zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentoow-cenowym – załącznik 1.1.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 7 -Leki odurzające / NARKOTYCZNE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna Leki odurzające / NARKOTYCZNE – zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentoow-cenowym – załącznik 1.1.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 8 -Antybiotyki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna Antybiotyki– zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentowo-cenowym – załącznik 1.1.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 9 -Leki cieniujące RM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna Leki cieniujące RM– zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentowo-cenowym – załącznik 1.1.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Menge: 1 050 Stück