2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie konserwacji (utrzymanie)- koszenie wałów przeciwpowodziowych, skarp cieków i zbiorników na terenie Zarządu Zlewni w Opolu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi konserwacji (utrzymania) - koszenia wałów przeciwpowodziowych, skarp cieków i zbiorników na terenie działania Zarządu Zlewni w Opolu polegające na koszeniu oraz wykonaniu prac towarzyszących (m. in. miejscowe usunięcie zakrzaczeń wraz z wywozem powstałych nieczystości, uzupełnienie ubytków w koronie wałów). Prace te dotyczyć będą m.in. wałów rzeki Odry od miejscowości Kędzierzyn – Koźle do Ujścia Nysy Kłodzkiej, pozostałych wałów, skarp wybranych cieków oraz wybranych zbiorników zlokalizowanych na terenie działania Zarządu Zlewni w Opolu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 12 części. Części nr 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11 i 12 dotyczą jednoetapowego koszenia. Części nr 4, 7 i 9 dotyczą dwuetapowego koszenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ. Wizja w terenie: Zaleca się, aby Wykonawca przed przygotowaniem oferty dokonał wizji lokalnej i wyjaśnił ewentualne wątpliwości poprzez zadanie pytań związanych z realizacją zamówienia.
Interne Kennung: C.ROZ.2710.17.2025.MB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Koszenie wałów przeciwpowodziowych rzeki Odry na terenie Nadzoru Wodnego w Opolu
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: C.ROZ.2710.17.2025.MB Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Koszenie wałów przeciwpowodziowych rzeki Odry na terenie Nadzoru Wodnego w Krapkowicach
Interne Kennung: C.ROZ.2710.17.2025.MB Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Koszenie wałów przeciwpowodziowych i skarp rzeki Złoty Potok na terenie Nadzoru Wodnego w Prudniku
Interne Kennung: C.ROZ.2710.17.2025.MB Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Koszenie wałów przeciwpowodziowych i skarp rzeki Prudnik na terenie Nadzoru Wodnego w Prudniku
Interne Kennung: C.ROZ.2710.17.2025.MB Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Koszenie wałów przeciwpowodziowych i skarp rzeki Osobłogi na terenie Nadzoru Wodnego w Prudniku
Interne Kennung: C.ROZ.2710.17.2025.MB Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Koszenie wałów przeciwpowodziowych i skarp Kanału Ulgi rzeki Osobłogi na terenie Nadzoru Wodnego w Prudniku
Interne Kennung: C.ROZ.2710.17.2025.MB Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Koszenie suchego zbiornika Jarnołtówek na rzece Złoty Potok na terenie Nadzoru Wodnego w Prudniku
Interne Kennung: C.ROZ.2710.17.2025.MB Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Koszenie wałów przeciwpowodziowych rzeki Stobrawy na terenie Nadzoru Wodnego w Kluczborku
Interne Kennung: C.ROZ.2710.17.2025.MB Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Koszenie zbiornika retencyjnego Kluczbork na terenie Nadzoru Wodnego w Kluczborku
Interne Kennung: C.ROZ.2710.17.2025.MB Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Koszenie wałów przeciwpowodziowych rzeki Małej Panwi na terenie Nadzoru Wodnego w Strzelcach Opolskich
Interne Kennung: C.ROZ.2710.17.2025.MB Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Koszenie wałów przeciwpowodziowych rzeki Jemielnicy na terenie Nadzoru Wodnego w Strzelcach Opolskich
Interne Kennung: C.ROZ.2710.17.2025.MB Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Koszenie zbiornika Droniowiczki na terenie Nadzoru Wodnego w Tarnowskich Górach
Interne Kennung: C.ROZ.2710.17.2025.MB Część 12