See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dwuteownika dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny - nr grupy 273-6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwuteownika dla PGG S.A. Oddział Zakład Remontowo - Produkcyjny - nr grupy 273-6. Szczegółowy opis zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ)
Vorherige Bekanntmachung: 66459-2026
Interne Kennung: 702600015
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212500 Winkel und Profilstücke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa dwuteownika dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny - nr grupy 273-6 - zad. 1
Beschreibung: Dostawa dwuteownika dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny - nr grupy 273-6. Szczegółowy opis zawarto w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część (zadanie) 1