See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych wytwarzanych w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi świadczenie usług odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych wytwarzanych w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie
Vorherige Bekanntmachung: 648720-2024
Interne Kennung: DZP-271-2-160/PN/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Odbiór odpadów