251216-2026 - Ergebnis
Tschechien – Vermessungsarbeiten – Průzkumné práce
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrůzkumné práce
Beschreibungzajištění přípravy a realizaci akcí zadavatele z hlediska průzkumů a diagnostiky vodovodní a kanalizační sítě, projektování a provádění geologického, geotechnického a geofyzikálního průzkumu včetně sledování výstavby, provádění diagnostických měření, nivelačních měření a geodetických prací, kontroling a monitoring stavební činnosti.
Vorherige Bekanntmachung11687-2020
Interne Kennung1
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensužší nadlimitní řízení
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPrůzkumné práce