251253-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Zakup wraz z sukcesywną dostawą leków ogólnych, leków odurzających, płynów infuzyjnych oraz preparatów do receptury dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. (IZP.2411.70.2026.EP)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wraz z sukcesywną dostawą leków ogólnych, leków odurzających, płynów infuzyjnych oraz preparatów do receptury dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. (IZP.2411.70.2026.EP)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z sukcesywna dostawą leków ogólnych, leków odurzających, płynów infuzyjnych oraz preparatów do receptury dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 12 pakietów. Zmawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na dowolną liczbę pakietów z zastrzeżeniem, że nie mogą być dzielone, tj. oferty muszą zwierać pełen zakres przedmiotu zamówienia określony w danym pakiecie. Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 – płyny infuzyjne
BeschreibungPakiet 1 – płyny infuzyjne. Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się w Formularzu asortymentowo-cenowych stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der Optionen__ Zamawiający zastrzega sobie możliwość zastosowania w trakcie trwania umowy opcji o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp do zwiększania ilości kupowanego przedmiotu zamówienia zgodnie zapisami określonymi w projekcie umowy - załącznik nr 8 SWZ. __ Zamawiający może skorzystać z opcji po zawarciu umowy w terminie ustalonym z Wykonawcą, jeżeli któryś rodzaj zamówienia podstawowego ulegnie wyczerpaniu. Oznacza to, że Zamawiający poza zamówieniem podstawowym ma możliwość w zależności od potrzeb realizacji dodatkowego zamówienia na dostawę większej ilości przedmiotu zamówienia do końca okresu trwania umowy. __Aby nie modyfikować ogólnego charakteru umowy podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy. __ Ewentualne zastosowanie opcji nie skutkuje zmianą ceny jednostkowej przedmiotu zamówienia, która jest wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia. Oznacza to, że cena jednostkowa wskazana przez Wykonawcę w ofercie za przedmiot zamówienia, musi być taka sama zarówno dla kupowanego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla kupowanego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. __ Opcja jest jednostronnym dyskrecjonalnym uprawnieniem Zamawiającego, który może z opcji skorzystać w całości lub skorzystać w części lub w ogóle nie skorzystać, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu jakiekolwiek roszczenia o uruchomienie zamówienia w ramach opcji. __W zakresie realizacji zamówienia w ramach opcji stosuje się postanowienia dotyczące zamówienia podstawowego, chyba że co innego wynika z postanowień szczegółowych umowy.
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 – leki ogólne 1
BeschreibungPakiet 2 – leki ogólne 1 Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się w Formularzu asortymentowo-cenowych stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 – Isavuconazol
BeschreibungPakiet 3 – Isavuconazol Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się w Formularzu asortymentowo-cenowych stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 – leki ogólne 2
BeschreibungPakiet 4 – leki ogólne 2 Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się w Formularzu asortymentowo-cenowych stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 – leki ogólne 3
BeschreibungPakiet 5 – leki ogólne 3 Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się w Formularzu asortymentowo-cenowych stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
LosLOT-0006
TitelPakiet 6 – formalina
BeschreibungPakiet 6 – formalina Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się w Formularzu asortymentowo-cenowych stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
LosLOT-0007
TitelPakiet 7 – zieleń indocyjanowa
BeschreibungPakiet 7 – zieleń indocyjanowa Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się w Formularzu asortymentowo-cenowych stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
LosLOT-0008
TitelPakiet 8 – leki odurzające
BeschreibungPakiet 8 – leki odurzające Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się w Formularzu asortymentowo-cenowych stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
LosLOT-0009
TitelPakiet 9 – wapno sodowane
BeschreibungPakiet 9 – wapno sodowane Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się w Formularzu asortymentowo-cenowych stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
LosLOT-0010
TitelPakiet 10 – Melfalan
BeschreibungPakiet 10 – Melfalan Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się w Formularzu asortymentowo-cenowych stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
LosLOT-0011
TitelPakiet 11 - Gancyklovir
BeschreibungPakiet 11 - Gancyklovir Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się w Formularzu asortymentowo-cenowych stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
LosLOT-0012
TitelPakiet 12 – Thalidomid
BeschreibungPakiet 12 – Thalidomid Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się w Formularzu asortymentowo-cenowych stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.