251264-2026 - Ergebnis
Tschechien – Server – PROJEKT 101145866 — IXTrust Platform - WP7 - VZ - proxy servery_2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPROJEKT 101145866 — IXTrust Platform - WP7 - VZ - proxy servery_2
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 10 kusů proxy serverů včetně: • dodání hardware, • poskytnutí 3leté záruky na hardware, • poskytnutí 3letých subskripcí a podpory výrobce, • případně školení technických specialistů Zadavatele, pokud Zadavatel nemá s nabízenou technologií zkušenost (více kap. 2.3.1 Zadávací dokumentace) Technické podmínky jsou součástí zadávací dokumentace a jsou uvedeny ve formuláři „Příloha č. 4 Zadávací dokumentace - Technická specifikace"
Interne KennungPROJEKT 101145866 — IXTrust Platform - WP7 - VZ - proxy servery_2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware
5. Los
LosLOT-0001