2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 178 par butów strażackich specjalnych
Beschreibung: Wykonawca dostarczy buty strażackie specjalne skórzane (z membraną) z systemem szybkiego wiązania bez użycia zamków błyskawicznych, zapewniających dopasowanie obuwia do nóg użytkownika. Buty muszą spełniać wymagania dla butów skórzanych sznurowanych wskazane w pkt. 1.9. załącznika nr 2 „Buty strażackie” do Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz.U. z 2007 r. nr 143. Poz.1002 z późn. zm.) zmienionego rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 27 kwietnia 2010 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2010 r. Nr 85. poz. 553 z późn. zm.). Buty strażackie specjalne skórzane muszą posiadać ważne świadectwo dopuszczenia wydane przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego – Państwowy Instytut Badawczy (CNBOP-PIB). Buty strażackie specjalne skórzane muszą spełniać wymagania zawarte w Wymaganiach Technicznych dla butów strażackich, Numer Karty Wymagań Technicznych "KT - 46", określone w Zarządzeniu Nr 9 Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 5 lutego 2007 r., w sprawie wzorców oraz szczegółowych wymagań, cech technicznych i jakościowych przedmiotów umundurowania, odzieży specjalnej i środków ochrony indywidualnej użytkowanych w Państwowej Straży Pożarnej (Dz. Urz. KG PSP z 2009 r. Nr 2 poz.17). Buty muszą być wykonane ze skóry w kolorze czarnym. Dopuszcza się zastosowanie wstawek w kolorze żółtym zgodnie z Zarządzeniem nr 9 Komendanta Głównego PSP. Grubość zastosowanej skóry min. 2,0 mm do 2,7 mm. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w SWZ; b) być fabrycznie nowy (nie używany i nie powystawowy) i zgodny z obowiązującymi normami.
Interne Kennung: WZP.2370.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18832000 Spezialschuhe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18815000 Stiefel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 178 par butów strażackich specjalnych skórzanych