251321-2025 - Ergebnis
Polen – Wasserdichte Kleidung – Dostawy kurtek i spodni ochronnych typu softshell
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy kurtek i spodni ochronnych typu softshell
Beschreibung1. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na dostawy kurtek i spodni ochronnych typu softshell. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w podziale na 2 zadania: 1) Zadanie nr 1 - Dostawy kurtek ochronnych typu softshell; 2) Zadanie nr 2 – Dostawy spodni ochronnych typu softshell. 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi - odpowiednio do zadania - Specyfikacja techniczna ST-111/Ckt/2024 (wersja: edycja luty 2025r.) i Specyfikacja techniczna ST-112 /Ckt/2024 (wersja: edycja luty 2025r.), załącznik nr 1A-B do SWZ (odpowiednio do zadania) oraz załącznik Rozdz. XIX SWZ.” 4. W każdym zadaniu Wykonawca zobowiązany będzie udzielić okresu rękojmi i gwarancji, zgodnie z zapisami Rozdz. XIX SWZ § 5. 5. Zamawiający nie żąda do żadnego z zadań złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 7. Zamawiający dopuszcza w każdym zadaniu powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 8. Zamawiający żąda w każdym zadaniu wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani. 9. Termin wykonania zamówienia (dostaw): - w zadaniu nr 1 - nie dłuższy niż 60 dni robocze (zgodnie z ofertą Wykonawcy), licząc od dnia zaakceptowania zapotrzebowania, o którym mowa w Rozdz. XIX § 3 ust. 2. - w zadaniu nr 2 - nie dłuższy niż 30 dni robocze (zgodnie z ofertą Wykonawcy), licząc od dnia zaakceptowania zapotrzebowania, o którym mowa w Rozdz. XIX § 3 ust. 2. 10. Zamawiający nie wymaga od Wykonawców wniesienia wadium. 11. Zamawiający dokona zmian w umowie zgodnie z zapisem Rozdz. XIX SWZ. 12.Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane. 13. Zamawiający nie będzie w żadnym z zadań żądał od Wykonawców, których oferty zostaną wybrane jako najkorzystniejsze, wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 14. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (tj. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r., str. 1), zwanym dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant Stołeczny Policji; 2) nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych sprawuje inspektor ochrony danych osobowych: adres: ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa; adres e-mail: iod@ksp.policja.gov.pl 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem w celu zawarcia umowy ramowej prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na Dostawy kurtek i spodni ochronnych typu softshell (Numer postępowania: WZP-236/25/19/Z) 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ust. 1 ustawy; 5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ustawy, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy; 6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy; 7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO; 8) posiada Pani/Pan: a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących; b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych*; c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO**; d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO; 9) nie przysługuje Pani/Panu: a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych; b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO; c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b, c i f RODO. *Wyjaśnienie: skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z Ustawą oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników. **Wyjaśnienie: prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego.
Vorherige Bekanntmachung151373-2025
Interne KennungWZP-236/25/19/Z
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18221000 Wasserdichte Kleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18223200 Jacketts, 18234000 Hosen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawy kurtek ochronnych typu softshell
Beschreibung1.Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na dostawy kurtek ochronnych typu softshell. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Specyfikacja techniczna ST-111/Ckt/2024 (wersja: edycja luty 2025r.), załącznik nr 1A do SWZ oraz Rozdz. XIX SWZ.
Interne Kennungzadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 18223200 Jacketts
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18221000 Wasserdichte Kleidung
LosLOT-0002
TitelDostawy spodni ochronnych typu softshell
Beschreibung1.Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na dostawy kurtek ochronnych typu softshell. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Specyfikacja techniczna ST-112 /Ckt/2024 (wersja: edycja luty 2025r.), załącznik nr 1B do SWZ oraz Rozdz. XIX SWZ.
Interne Kennungzadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 18234000 Hosen