251327-2026 - Ergebnis
Tschechien – Pflichtbetriebsrevision – Služby auditora pro ČEZ, a. s., a vybrané dceřiné společnosti
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSlužby auditora pro ČEZ, a. s., a vybrané dceřiné společnosti
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je ověřování účetních závěrek Zadavatele a další služby auditora v souladu s příslušnými právními předpisy, zejména zákonem č. 563/1991 Sb., o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 93/2009 Sb., o auditorech a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 537/2014 o specifických požadavcích na povinný audit subjektů veřejného zájmu a o zrušení rozhodnutí Komise 2005/909/ES; s mezinárodními auditorskými standardy a souvisejícími aplikačními doložkami a interními normami Komory auditorů ČR, a to dle konkrétních potřeb Zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung467550-2023
Interne KennungN006/19/V00028129
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision
5. Los
LosLOT-0001