See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i realizacja kursów podnoszących kompetencje w podziale na 5 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja kursów podnoszących kompetencje w podziale na 5 części. 2. Zamawiający realizuje powyższe działanie w ramach regionalnego programu Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027 – nabór nr: FEOP.05.07-IP.02-001/23 dla działania 5.7: Kształcenie ogólne w ramach Priorytetu 5: Fundusze Europejskie wspierające opolski rynek pracy i edukację. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części: Część nr 1: Kurs wizażu Część nr 2: Kurs pierwsza pomoc przedmedyczna Część nr 3: Kurs pilot drona w zasięgu wzroku Część nr 4: Kurs fotografia cyfrowa Część nr 5: Kurs trener personalny 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 598732-2025
Interne Kennung: ZP.352.39.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2) oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm. – dalej jako ustawa p.z.p) oraz aktów wykonawczych do ustawy p.z.p. 2. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień na usługi społeczne i inne szczególne usługi o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. 3. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1 - 4 ustawy p.z.p. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Kurs wizażu
Interne Kennung: ZP.352.39.2025 część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W przypadku zrealizowania całkowitej, przewidywanej maksymalnej liczby kursów w poszczególnej części/kompetencji Zamawiający zastrzega możliwość zastosowania prawa opcji do zwiększenia zakresu zamówienia podstawowego w każdym kursie o dodatkową 1 grupę na dany kurs tożsamy/zgodny z opisem przedmiotu zamówienia w poszczególnej części/kompetencji zawodowej. W ramach prawa opcji Wykonawca przeprowadzi dodatkowe kursy w wybranych przez Zamawiającego szkołach z listy szkół wymienionych w zestawieniu z Załącznika nr 1 do niniejszego opz. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Cena jednostkowa za kurs objęta opcją będzie identyczna, jak w zamówieniu podstawowym. Prawo opcji będzie realizowane w tym samym terminie co zamówienie podstawowe. Zamawiający minimum 2 tygodnie wcześniej poinformuje Wykonawcę (na adres e-mail podany przez Wykonawcę w umowie dot. realizacji przedmiotu zamówienia) o chęci skorzystania z prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Kurs pierwsza pomoc przedmedyczna
Interne Kennung: ZP.352.39.2025 część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Kurs pilot drona w zasięgu wzroku
Interne Kennung: ZP. 352.39.2025 część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: Kurs fotografia cyfrowa
Interne Kennung: ZP.352.39.2025 część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: Kurs trener personalny
Interne Kennung: ZP.352.39.2025 część 5