See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst met 1 inschrijver per perceel voor het aanstellen van technische opleiders metaal.
Beschreibung: De diensten hebben betrekking op de CPV-codes: - 48100000-9, Speciale software voor de industrie - 80531000-5 - Diensten voor industriële en technische opleiding Een meer uitgebreide beschrijving is opgenomen in het hoofdstuk 3.. Percelen De opdracht is opgedeeld in 2 percelen: - Aanstellen van één of meer lesgevers plooi software voor metaalplaat - Aanstellen van één of meer lesgevers basiscursussen metaal
Interne Kennung: 2025/03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80531000 Industrielle und technische Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/03 - 1
Beschreibung: Aanstellen van één of meer lesgevers plooi software voor metaalplaat
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025/03 - 2
Beschreibung: Aanstellen van één of meer lesgevers basiscursussen metaal
Interne Kennung: 2