2. Verfahren
Verfahren
Titel: Najem długoterminowy 2 szt. ambulansów typu C z wyposażeniem dla Zespołu Ratownictwa Medycznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest najem długoterminowy 2 szt. ambulansów typu C z wyposażeniem, zgodnie z załącznikiem nr 1.1 Formularz cenowy do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.2 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia podzielono na 2 części/pakiety: Pakiet nr 1: Najem ambulansu typu „C” wraz z wyposażeniem; Pakiet nr 2: Najem ambulansu typu „C” wraz z wyposażeniem. Termin dostawy kompletnego przedmiotu zamówienia do lokalizacji wskazanej przez Zamawiającego – do 90 dni od daty zawarcia umowy.
Interne Kennung: DZ/PN/1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Najem ambulansu typu „C” wraz z wyposażeniem
Beschreibung: Najem ambulansu typu „C” wraz z wyposażeniem, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1.2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Pakiet nr 2