251434-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport – „Świadczenie usług kafeteryjnych dla pracowników Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie poprzez dostęp do cyfrowej platformy świadczeń pozapłacowych”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Świadczenie usług kafeteryjnych dla pracowników Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie poprzez dostęp do cyfrowej platformy świadczeń pozapłacowych”
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na: a) zapewnieniu Zamawiającemu dostęp do cyfrowej platformy kafeteryjnej świadczeń pozapłacowych, umożliwiającej realizację świadczeń w szczególności w następujących kategoriach: • sport i rekreacja – w ramach miesięcznych abonamentów, • kultura i oświata – w tym realizacja świadczeń w formie elektronicznych kodów wartościowych (voucherów), • inne świadczenia pozapłacowe dostępne w systemie kafeteryjnym, zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ZFŚS. b) umożliwieniu Użytkownikom nabywania świadczeń finansowanych ze środków ZFŚS oraz środków własnych, c) bieżącym rozliczaniu świadczeń faktycznie wykorzystanych przez Użytkowników. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
Interne KennungDZPUCK.262.033.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone jest jako zamówienie na usługi społeczne, zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający zapewnia zachowanie zasad przejrzystości, równego traktowania wykonawców oraz uczciwej konkurencji. Termin składania ofert został ustalony z uwzględnieniem specyfiki przedmiotu zamówienia, w sposób zapewniający wykonawcom odpowiedni czas na przygotowanie ofert.Postępowanie prowadzone jest jako zamówienie na usługi społeczne na podstawie art. 359 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Świadczenie usług kafeteryjnych dla pracowników Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie poprzez
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na: a) zapewnieniu Zamawiającemu dostęp do cyfrowej platformy kafeteryjnej świadczeń pozapłacowych, umożliwiającej realizację świadczeń w szczególności w następujących kategoriach: • sport i rekreacja – w ramach miesięcznych abonamentów, • kultura i oświata – w tym realizacja świadczeń w formie elektronicznych kodów wartościowych (voucherów), • inne świadczenia pozapłacowe dostępne w systemie kafeteryjnym, zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ZFŚS. b) umożliwieniu Użytkownikom nabywania świadczeń finansowanych ze środków ZFŚS oraz środków własnych, c) bieżącym rozliczaniu świadczeń faktycznie wykorzystanych przez Użytkowników. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
Interne Kennung1