251482-2026 - Wettbewerb
Polen – Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste – Usługa wsparcia technicznego dla Systemu Informatycznego Emeryt
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa wsparcia technicznego dla Systemu Informatycznego Emeryt
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wsparcia technicznego dla Systemu Informatycznego Emeryt. 2. W ramach przedmiotu zamówienia wchodzą następujące usługi: 1) Wsparcie dla użytkowanego SI Emeryt. 2) Wykonanie modyfikacji SI Emeryt zgodnie z obowiązującym stanem prawnym oraz zgodnie z potrzebami wynikającymi z warunków współpracy między organami emerytalno-rentowymi. 3) Wykonanie modyfikacji SI Emeryt zgodnie z potrzebami Zamawiającego. 4) Optymalizacja czasu naliczania krajowej wypłaty terminowej (WTE). 5) Modyfikacja księgi ruchu i raportów wypłatowych. 6) Dostosowanie generowania plików wypłatowych do standardu komunikacji zgodnego z ISO 20022.
Interne Kennung2/26/PA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0001