2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectmanagement
Beschreibung: De opdracht betreft programma- en projectmanagement voor nieuwbouw van één school en vervolgens de renovatie en gedeeltelijke nieuwbouw van drie andere deels monumentale scholen. Voor meer informatie over de opdracht verwijzen wij u naar de aanbestedingsleidraad. De bouwsom voor de opdracht voor nieuwbouw en renovaties is 19,5 miljoen euro inclusief btw. We schatten de waarde van de opdracht voor projectmanagement in op om en nabij 500.000 euro inclusief btw. Inschrijvingen met een prijs hoger dan € 600.000 inclusief btw worden terzijde gelegd en kunnen de opdracht niet gegund krijgen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71312000 Beratung im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: - -
Interne Kennung: 1