25152-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Baugerät – Teleskopický nakladač + příslušenství
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTeleskopický nakladač + příslušenství
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je jeden kus teleskopického nakladače včetně příslušenství. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je dále uvedení nakladače do provozu a předvedení funkčnosti v místě plnění. Dále zaškolení obsluhy zadavatele v dostatečném rozsahu pro bezpečné ovládání a základní údržbu. Zaškoleny budou alespoň 2 osoby zadavatele, o školení a jeho rozsahu bude proveden příslušný zápis včetně jmenného seznamu s podpisy účastníků.
Interne KennungN-DO-14-2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43300000 Baugerät
5. Los
LosLOT-0001