251557-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Wärmepumpen – Snížení energetické náročnosti budovy objektu OÚ a KD Bělotín - Výměny zdroje tepla na tepelná čerpadla – opakované zadání
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSnížení energetické náročnosti budovy objektu OÚ a KD Bělotín - Výměny zdroje tepla na tepelná čerpadla – opakované zadání
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nového zdroje tepla pro budovu obecního úřadu, spočívající zejména v: • instalaci kaskády tepelných čerpadel typu vzduch/voda o celkovém topném výkonu min. 32 kW, • napojení zdroje tepla na otopnou soustavu prostřednictvím samostatné topné větve s akumulační nádobou o objemu min. 500 litrů s možností instalace elektrické topné vložky, • dodávce a instalaci plynového kondenzačního kotle, • dodávce a instalaci expanzní nádoby o objemu cca 200 litrů, • vyregulování otopné a měřící soustavy, • provedení veškerých souvisejících technologických propojení, armatur a napojení na stávající otopnou soustavu. Dále pak také dodávka a instalace nového zdroje tepla pro budovu kulturního domu, spočívající zejména v: • instalaci kaskády tepelných čerpadel typu vzduch/voda o celkovém topném výkonu min. 26 kW, • napojení zdroje tepla na stávající otopnou soustavu prostřednictvím akumulační nádoby o objemu min. 300 litrů a rozvodu do čtyř topných větví, • dodávce a instalaci plynového kondenzačního kotle, • dodávce a instalaci expanzní nádoby o objemu cca 140 litrů, • dodávce a instalaci zásobníku teplé vody o objemu cca 200 litrů, • vyregulování otopné a měřící soustavy, • provedení veškerých souvisejících technologických propojení, armatur, čerpadel a regulačních prvků, včetně napojení na stávající otopnou soustavu. Součástí předmětu plnění bude celková demontáž stávajících zdrojů otopné soustavy v jednotlivých objektech, a rovněž montáž, uvedení do provozu a provedení všech předepsaných zkoušek, a to v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami, které jsou uvedeny v projektové dokumentaci, výkazu výměr a návrhu smlouvy o dílo této zadávací dokumentace. Topný systém bude osazen kalorimetrem.
Interne KennungVZ tepelná čerpadla OÚ a KD
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42511000 Wärmeaustauscher und Maschinen zum Verflüssigen von Luft oder anderen Gasen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výměna dvou kusů zdroje tepla v budově obecního úřadu o celkovém výkonu min. vzduch/voda 32 kW při A2/W35 a dvou kusů zdroje tepla v budově kulturního domu o celkovém výkonu min. vzduch/voda 26 kW při A2/W35, kde budou napojeny zdroje tepleného čerpadla vzduch/voda se samostatnou topnou větví s dopojením přes akumulaci o objemu 300 litrů s vestavěnou elektrovložkou (kulturní dům) a 500 litrů (obecní úřad) s vestavěnou elektrovložkou. Součástí předmětu plnění bude celková demontáž stávajících zdrojů otopné soustavy v jednotlivých objektech, a montáž tepelných čerpadel s integrovaným elektrokotlem a jako sekundární zdroj plynový kondenzační kotel, a to v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami, které jsou uvedeny v projektové dokumentaci, výkazu výměr a návrhu smlouvy o dílo této zadávací dokumentace.
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si ve smyslu ust. § 100 Zákona vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy a připouští navýšení/snížení nabídkové ceny v průběhu trvání smlouvy v případě zvýšení/snížení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty; v takovém případě bude zvýšena/snížena cena o příslušné navýšení/ponížení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy DPH a dále případné změny za podmínek upravených v závazném návrhu smlouvy. Cenu lze zvýšit/snížit pouze formou písemného dodatku ke smlouvě, uzavřené mezi zadavatelem a dodavatelem a způsobem, který bude v souladu se Zákonem, a to zejména s ustanoveními § 222 zákona.