See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń medycznych - 10 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych według opisu przedmiotu zamówienia, zgodnie z załącznikiem nr 3 SWZ w podziale na 10 części. 2. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać co najmniej wymagane cechy i parametry jakościowe opisane w załączniku nr 3 SWZ - określone jako parametry graniczne. Być fabrycznie nowy i gotowy do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem bez dokonywania dodatkowych zakupów.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Urządzenia medyczne
Beschreibung: Łóżka do intensywnego nadzoru oraz intensywnej terapii - szt. 5
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji i wznowień
Los: LOT-0002
Beschreibung: Monitor rzutu serca – szt. 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Defibrylator - szt. 3
Los: LOT-0004
Beschreibung: Aparat EKG – szt. 3
Los: LOT-0005
Beschreibung: Wideolaryngoskop – szt. 3
Los: LOT-0006
Beschreibung: Skaner do naczyń krwionośnych – szt. 3
Los: LOT-0007
Beschreibung: Holter EKG oraz Holter ciśnieniowy – szt. 13
Los: LOT-0008
Beschreibung: Aparat USG – szt. 1
Los: LOT-0009
Beschreibung: Koncentrator tlenu, aparaty do mierzenia ciśnienia, stetoskopy- 7 poz. asortymentowych
Los: LOT-0010
Beschreibung: Wózki inwalidzkie, chodziki – 5 poz. asortymentowych