251590-2026 - Wettbewerb
Polen – Server – Dostawa serwera
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa serwera
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera NAS, wyszczególnionego w załączniku nr 2 do SWZ, zwanego dalej „sprzętem”. Przedmiot zamówienia winien być fabrycznie nowy, nieużywany, pochodzić z bieżącej produkcji (tj. nie starszy niż z 2025r.), posiadać stosowne certyfikaty dopuszczające do sprzedaży i użytkowania na terenie RP. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny sprzętu. 2) Zakres zamówienia obejmuje: zakup sprzętu wraz z transportem, dostarczeniem, rozładunkiem oraz wniesieniem do pomieszczeń Zamawiającego. 3) Termin realizacji zamówienia – do 28 dni od daty otrzymania zamówienia. Zamawiający przekaże Wykonawcy zamówienie w maksymalnym terminie do 30 dni od daty zawarcia umowy. 4) Wymagany minimalny termin gwarancji na sprzęt wraz z dyskami: 60 miesięcy licząc od daty podpisania protokołu odbioru. 5) Adres dostawy: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Nauk Przyrodniczych, ul. Jagiellońska 28, 40-032 Katowice. 6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 7) Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień na dodatkowe dostawy w rozumieniu przepisu art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 8) Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono konsultacji rynkowych.
Interne KennungDZP.382.2.5.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1) Komunikacja w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcami, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. 2) Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej o nazwie eZamawiający (zwanej dalej także: „platformą” lub „platformą zakupową”) pod adresem: https://us.ezamawiajacy.pl/. Szczegóły dotyczące zasad komunikacji zawarto w rozdz. VIII SWZ. 3) Wykonawca może złożyć w postępowaniu tylko jedną ofertę.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera NAS, wyszczególnionego w załączniku nr 2 do SWZ, zwanego dalej „sprzętem”. Przedmiot zamówienia winien być fabrycznie nowy, nieużywany, pochodzić z bieżącej produkcji (tj. nie starszy niż z 2025r.), posiadać stosowne certyfikaty dopuszczające do sprzedaży i użytkowania na terenie RP. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny sprzętu. 2) Zakres zamówienia obejmuje: zakup sprzętu wraz z transportem, dostarczeniem, rozładunkiem oraz wniesieniem do pomieszczeń Zamawiającego. 3) Termin realizacji zamówienia – do 28 dni od daty otrzymania zamówienia. Zamawiający przekaże Wykonawcy zamówienie w maksymalnym terminie do 30 dni od daty zawarcia umowy. 4) Wymagany minimalny termin gwarancji na sprzęt wraz z dyskami: 60 miesięcy licząc od daty podpisania protokołu odbioru. 5) Adres dostawy: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Nauk Przyrodniczych, ul. Jagiellońska 28, 40-032 Katowice. 6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 7) Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień na dodatkowe dostawy w rozumieniu przepisu art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 8) Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono konsultacji rynkowych. 8) Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono konsultacji rynkowych.