See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą artykułów spożywczych na potrzeby żywienia pacjentów szpitala oraz działalności Jura Bistro
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą artykułów spożywczych na potrzeby żywienia pacjentów szpitala oraz działalności Jura Bistro
Vorherige Bekanntmachung: 32671-2026
Interne Kennung: NLZ.2025.271.89
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0020
Titel: część nr 20: Soki warzywne
Beschreibung: 20: Soki warzywne
Interne Kennung: część nr 20: Soki warzywne
Los: LOT-0021
Titel: część nr 21: Przetworzone owoce i warzywa
Beschreibung: Przetworzone owoce i warzywa
Interne Kennung: część nr 21: Przetworzone owoce i warzywa
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ilość w opcji 50% ilości podstawowej
Los: LOT-0026
Titel: część nr 26: Dżemy i musy owocowe
Beschreibung: Dżemy i musy owocowe
Interne Kennung: część nr 26: Dżemy i musy owocowe
Los: LOT-0027
Titel: część nr 27: Owoce suszone
Beschreibung: Owoce suszone
Interne Kennung: część nr 27: Owoce suszone
Los: LOT-0028
Titel: część nr 28: Oleje i tłuszcze roślinne lub zwierzęce
Beschreibung: Oleje i tłuszcze roślinne lub zwierzęce
Interne Kennung: część nr 28: Oleje i tłuszcze roślinne lub zwierzęce
Los: LOT-0031
Titel: część nr 31: Produkty przemiału ziarna, skrobi i prod. skrobiowych
Beschreibung: Produkty przemiału ziarna, skrobi i prod. skrobiowych
Interne Kennung: część nr 31: Produkty przemiału ziarna, skrobi i prod. skrobiowych
Los: LOT-0032
Titel: część nr 32: Różne produkty spożywcze
Beschreibung: Różne produkty spożywcze
Interne Kennung: część nr 32: Różne produkty spożywcze
Los: LOT-0036
Titel: część nr 36: Produkty różne spożywcze
Beschreibung: Produkty różne spożywcze
Interne Kennung: część nr 36: Produkty różne spożywcze
Los: LOT-0039
Titel: część nr 39: Artykuły dietetyczne
Beschreibung: Artykuły dietetyczne
Interne Kennung: część nr 39: Artykuły dietetyczne
Los: LOT-0040
Titel: część nr 40: Produkty dla niemowląt (soczki)
Beschreibung: Produkty dla niemowląt (soczki)
Interne Kennung: część nr 40: Produkty dla niemowląt (soczki)
Los: LOT-0043
Titel: część nr 43: Produkty dla niemowląt (kleiki i kaszki)
Beschreibung: Produkty dla niemowląt (kleiki i kaszki)
Interne Kennung: część nr 43: Produkty dla niemowląt (kleiki i kaszki)
Los: LOT-0044
Titel: część nr 44: Produkty dla niemowląt (zupki, obiadki i desery)
Beschreibung: Produkty dla niemowląt (zupki, obiadki i desery)
Interne Kennung: część nr 44: Produkty dla niemowląt (zupki, obiadki i desery)
Los: LOT-0046
Titel: część nr 46: Wyroby cukiernicze
Beschreibung: Wyroby cukiernicze
Interne Kennung: część nr 46: Wyroby cukiernicze
Los: LOT-0047
Titel: część nr 47: kawa, herbata i podobne produkty
Beschreibung: kawa, herbata i podobne produkty
Interne Kennung: część nr 47:kawa, herbata i podobne produkty
Los: LOT-0049
Titel: część nr 49:Napoje bezalkoholowe na potrzeby Jura Bistro
Beschreibung: Napoje bezalkoholowe na potrzeby Jura Bistro
Interne Kennung: część nr 49:Napoje bezalkoholowe na potrzeby Jura Bistro