2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach położonych na terenie Gminy Bielsk Podlaski
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych powstających na nieruchomościach na terenie Gminy Bielsk Podlaski gromadzonych w kontenerach lub pojemnikach, obiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach (w tym cmentarzach) na terenie Gminy Bielsk Podlaski gromadzonych selektywnie, odpady z papieru, w tym tektury, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury gromadzone w kontenerach, pojemnikach lub workach,odpady metali, w tym odpady opakowaniowe z metali, odpady tworzyw sztucznych, w tym odpady opakowaniowe tworzyw sztucznych, oraz odpady opakowaniowe wielomateriałowe gromadzone w kontenerach, pojemnikach lub workach,odpady ze szkła, w tym odpady opakowaniowe ze szkła bez podziału na szkło białe i kolorowe gromadzone w kontenerach, pojemnikach lub workach,odbiór i zagospodarowanie bioodpadów gromadzonych w kontenerach lub pojemnikach, odbiór i zagospodarowanie odpadów zielonych gromadzonych w kontenerach, pojemnikach lub workach,5) odbiór i zagospodarowanie odpadów mineralnych typu: popiół, żużel powstających na nieruchomościach na terenie Gminy Bielsk Podlaski gromadzonych w kontenerach, pojemnikach lub workach,odbiór i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych (w tym opon o wielkości do 20” pochodzących z samochodów osobowych) powstających na nieruchomościach na terenie Gminy Bielsk Podlaski,odbiór i zagospodarowanie odpadów elektrycznych i elektronicznych kompletnych i niekompletnych (tzw. elektrośmieci) powstających na nieruchomościach na terenie Gminy Bielsk Podlaski,odbiór i zagospodarowanie przeterminowanych leków z nieruchomości na terenie Gminy Bielsk Podlaski,odbiór i zagospodarowanie odpadów tekstylnych i odzieży z nieruchomości na terenie Gminy Bielsk Podlaski, wyposażenie, na okres świadczenia usługi, nieruchomości objętych zamówieniem w kontenery, pojemniki oraz/lub worki na poszczególne rodzaje odpadów, wyposażenie dwóch szkół na terenie Gminy Bielsk Podlaski w pojemniki na zużyte baterie i akumulatorki. Przedmiotem zamówienia są objęte nieruchomości zamieszkałe, niezamieszkałe (w tym cmentarze) oraz czasowo wykorzystywane (letniskowe), na których powstają odpady komunalne z terenu administracyjnego Gminy Bielsk Podlaski. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: IGK.271.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą). Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie Wykonawcy tj. Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.W zakresie Części IV Kryteria kwalifikacji JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji α, w takim przypadku Wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji A, B, C, D w części IV JEDZ. Z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wyklucza się Wykonawcę, w stosunku do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 507 z późn. zm.) oraz art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1). W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu Wykonawca składa wraz z ofertą oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0001