25164-2025 - Ergebnis
Tschechien – Allgemeine und berufliche Bildung – Zajištění školení ATM pro ŘLP ČR, sp - III - Doplnění
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění školení ATM pro ŘLP ČR, sp - III - Doplnění
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění školení ATM pro ŘLP ČR, sp související sATCO (EU) 2015/340 adalší ATM kurzy.
Vorherige Bekanntmachung30920-2022
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
5. Los
LosLOT-0001
Titelčást č. 1 - (ADI) (TWR)
BeschreibungPředmětem této Smlouvy je zajištění školení ATM pro Klienta dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU)2015/340 ze dne20. února 2015, kterým se stanoví technické požadavky a správní postupy týkající se licencí a osvědčení řídících letového provozu podle nařízení (ES) č. 216/2008 Evropského parlamentu a Rady, kterým se mění prováděcí nařízení Komise(EU)č. 923/2012 a o zrušení nařízení Komise (EU) č. 805/2011 a dalších kurzů ATM, zejména teoretický a praktický výcvik se specializací(ADI) (TWR).
Interne Kennungčást č. 1