2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa dystrybucji energii elektrycznej dla obiektów zlokalizowany przy ul. Raabego 2 oraz Obrońców Pokoju 2 TVP S.A. w likwidacji Oddział Terenowy w Lublinie od 01.04.2026 r. do 31.03.2030 r. świadczona przez Wykonawcę: PGE Dystrybucja, Oddział Lublin, ul. Garbarska 21, 20-340 Lublin.
Beschreibung: Usługa dystrybucji energii elektrycznej dla obiektów zlokalizowany przy ul. Raabego 2 oraz Obrońców Pokoju 2 TVP S.A. w likwidacji Oddział Terenowy w Lublinie od 01.04.2026 r. do 31.03.2030 r. świadczona przez Wykonawcę: PGE Dystrybucja, Oddział Lublin, ul. Garbarska 21, 20-340 Lublin.
Interne Kennung: ZP/TXLL/1/2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1