See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afsluiten van een raamovereenkomst voor het groenonderhoud van Zorggroep Multiversum
Beschreibung: Afsluiten van een raamovereenkomst voor het groenonderhoud van Zorggroep Multiversum. De opdrachten zijn verschillend per locatie. De locatie waar de periodieke opdrachten uitgevoerd dienen te worden, worden verduidelijkt met een M(ortsel), B(oechout) en of OT (Oud-Turnhout) PERIODIEKE OPDRACHTEN 1) Maaien van gras met opvang en afvoer van maaispecie (B, M, OT) 2) Onderhoud en vormsnoei van hagen, heesters en beplantingsmassieven (inclusief hazelaars) (B, M, OT) 3) Onderhoud en vormsnoei wilgenhut (M 4) Het snoeien van alle overige vaste beplantingen (siergrassen, bodembedekkers, muur-en klimplanten, …) (M+OT) 5) Verwijderen van onkruid in perken en plantsoenen, verwijderen van blad- en zwerfvuil (M+OT) 6) Jaarlijks snoeien van de scheuten onderaan de bomen (M+OT) 7) Jaarlijkse opkuis langs omheining Waesdonckstraat, alle uitschiet verwijderen alsook door de draad groeiende beplanting (M) 8) Kandeleren van platanen rond kapel en op grote verhoogde plein (M, Deurnestraat 252) 1- of 2-malig tijdens contract OPDRACHTEN OP AFROEP (prijzen in regie) - Het slechten van molshopen Het bemesten van grasmatten en plantsoenen - Het inzaaien van kale plekken - Het bekalken van grasmatten - Het verwijderen van onkruid op verharding en open verharding - Snoeien van bomen - Extra beurt maaien van gras en grasdallen - Extra beurt wieden van onkruid - Aanvoer en verspreiden van boomschors of andere bodembedekker (geen aanplanting) - Heraanplanten van terreinen (algemeen) - Verwijderen van dode en laaghangende takken boven wegen en daken Deze selectieleidraad geeft slechts een algemene en voorlopige beschrijving van het voorwerp van de opdracht. De opdracht zal nader omschreven worden in het bestek in de tweede fase van de plaatsingsprocedure. De aanbestedende overheid behoudt zich het recht voor om van de bepalingen van deze selectieleidraad af te wijken.
Interne Kennung: MULTI/OO-MMO/2025/001/KC
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks, 77312000 Unkrautjäten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77341000 Baumschnitt, 77342000 Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MULTI/OO-MMO/2025/001/KC - 1
Beschreibung: Afsluiten van een raamovereenkomst voor het groenonderhoud van Zorggroep Multiversum. Perceel 1: ● PZ Multiversum, Provinciesteenweg 408, 2530 Boechout ● PVT Den Heuvel, Heuvelstraat 166, 2530 Boechout ● IBW Multiversum, Heuvelstraat 170, 2530 Boechout. De opdrachten zijn verschillend per locatie. De locatie waar de periodieke opdrachten uitgevoerd dienen te worden, worden verduidelijkt met een M(ortsel), B(oechout) en of OT (Oud-Turnhout) PERIODIEKE OPDRACHTEN 1) Maaien van gras met opvang en afvoer van maaispecie (B, M, OT) 2) Onderhoud en vormsnoei van hagen, heesters en beplantingsmassieven (inclusief hazelaars) (B, M, OT) 3) Onderhoud en vormsnoei wilgenhut (M) 4) Het snoeien van alle overige vaste beplantingen (siergrassen, bodembedekkers, muur-en klimplanten, …) (M+OT) 5) Verwijderen van onkruid in perken en plantsoenen, verwijderen van blad- en zwerfvuil (M+OT) 6) Jaarlijks snoeien van de scheuten onderaan de bomen (M+OT) 7) Jaarlijkse opkuis langs omheining Waesdonckstraat, alle uitschiet verwijderen alsook door de draad groeiende beplanting (M) 8) Kandeleren van platanen rond kapel en op grote verhoogde plein (M, Deurnestraat 252) 1- of 2-malig tijdens contract OPDRACHTEN OP AFROEP (prijzen in regie) 1) Het slechten van molshopen 2) Het bemesten van grasmatten en plantsoenen 3) Het inzaaien van kale plekken 4) Het bekalken van grasmatten 5) Het verwijderen van onkruid op verharding en open verharding 6) Snoeien van bomen 7) Extra beurt maaien van gras en grasdallen 8) Extra beurt wieden van onkruid 9) Aanvoer en verspreiden van boomschors of andere bodembedekker (geen aanplanting) 10) Heraanplanten van terreinen (algemeen) 11) Verwijderen van dode en laaghangende takken boven wegen en daken Deze selectieleidraad geeft slechts een algemene en voorlopige beschrijving van het voorwerp van de opdracht. De opdracht zal nader omschreven worden in het bestek in de tweede fase van de plaatsingsprocedure. De aanbestedende overheid behoudt zich het recht voor om van de bepalingen van deze selectieleidraad af te wijken.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: MULTI/OO-MMO/2025/001/KC - 2
Beschreibung: Afsluiten van een raamovereenkomst voor het groenonderhoud van Zorggroep Multiversum. 2) Perceel 2: ● PZ Multiversum, Deurnestraat 252, 2640 Mortsel ● PVT Waesdonck, Waesdonckstraat 2, 2640 Mortsel ● IBW Multiversum, Antwerpsestraat, 2640 Mortsel; De opdrachten zijn verschillend per locatie. De locatie waar de periodieke opdrachten uitgevoerd dienen te worden, worden verduidelijkt met een M(ortsel), B(oechout) en of OT (Oud-Turnhout) PERIODIEKE OPDRACHTEN 1) Maaien van gras met opvang en afvoer van maaispecie (B, M, OT) 2) Onderhoud en vormsnoei van hagen, heesters en beplantingsmassieven (inclusief hazelaars) (B, M, OT) 3) Onderhoud en vormsnoei wilgenhut (M) 4) Het snoeien van alle overige vaste beplantingen (siergrassen, bodembedekkers, muur-en klimplanten, …) (M+OT) 5) Verwijderen van onkruid in perken en plantsoenen, verwijderen van blad- en zwerfvuil (M+OT) 6) Jaarlijks snoeien van de scheuten onderaan de bomen (M+OT) 7) Jaarlijkse opkuis langs omheining Waesdonckstraat, alle uitschiet verwijderen alsook door de draad groeiende beplanting (M) 8) Kandeleren van platanen rond kapel en op grote verhoogde plein (M, Deurnestraat 252) 1- of 2-malig tijdens contract OPDRACHTEN OP AFROEP (prijzen in regie) 1) Het slechten van molshopen 2) Het bemesten van grasmatten en plantsoenen 3) Het inzaaien van kale plekken 4) Het bekalken van grasmatten 5) Het verwijderen van onkruid op verharding en open verharding 6) Snoeien van bomen 7) Extra beurt maaien van gras en grasdallen 8) Extra beurt wieden van onkruid 9) Aanvoer en verspreiden van boomschors of andere bodembedekker (geen aanplanting) 10) Heraanplanten van terreinen (algemeen) 11) Verwijderen van dode en laaghangende takken boven wegen en daken Deze selectieleidraad geeft slechts een algemene en voorlopige beschrijving van het voorwerp van de opdracht. De opdracht zal nader omschreven worden in het bestek in de tweede fase van de plaatsingsprocedure. De aanbestedende overheid behoudt zich het recht voor om van de bepalingen van deze selectieleidraad af te wijken.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: MULTI/OO-MMO/2025/001/KC - 3
Beschreibung: Afsluiten van een raamovereenkomst voor het groenonderhoud van Zorggroep Multiversum. Perceel 3: ● PVT De Liereman, Schuurhovenberg 5, 2390 Oud-Turnhout. De opdrachten zijn verschillend per locatie. De locatie waar de periodieke opdrachten uitgevoerd dienen te worden, worden verduidelijkt met een M(ortsel), B(oechout) en of OT (Oud-Turnhout) PERIODIEKE OPDRACHTEN 1) Maaien van gras met opvang en afvoer van maaispecie (B, M, OT) 2) Onderhoud en vormsnoei van hagen, heesters en beplantingsmassieven (inclusief hazelaars) (B, M, OT) 3) Onderhoud en vormsnoei wilgenhut (M) 4) Het snoeien van alle overige vaste beplantingen (siergrassen, bodembedekkers, muur-en klimplanten, …) (M+OT) 5) Verwijderen van onkruid in perken en plantsoenen, verwijderen van blad- en zwerfvuil (M+OT) 6) Jaarlijks snoeien van de scheuten onderaan de bomen (M+OT) 7) Jaarlijkse opkuis langs omheining Waesdonckstraat, alle uitschiet verwijderen alsook door de draad groeiende beplanting (M) 8) Kandeleren van platanen rond kapel en op grote verhoogde plein (M, Deurnestraat 252) 1- of 2-malig tijdens contract OPDRACHTEN OP AFROEP (prijzen in regie) 1) Het slechten van molshopen 2) Het bemesten van grasmatten en plantsoenen 3) Het inzaaien van kale plekken 4) Het bekalken van grasmatten 5) Het verwijderen van onkruid op verharding en open verharding 6) Snoeien van bomen 7) Extra beurt maaien van gras en grasdallen 8) Extra beurt wieden van onkruid 9) Aanvoer en verspreiden van boomschors of andere bodembedekker (geen aanplanting) 10) Heraanplanten van terreinen (algemeen) 11) Verwijderen van dode en laaghangende takken boven wegen en daken Deze selectieleidraad geeft slechts een algemene en voorlopige beschrijving van het voorwerp van de opdracht. De opdracht zal nader omschreven worden in het bestek in de tweede fase van de plaatsingsprocedure. De aanbestedende overheid behoudt zich het recht voor om van de bepalingen van deze selectieleidraad af te wijken.
Interne Kennung: 3