2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nové moduly a mobilní aplikace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky „Nové moduly a mobilní aplikace“ je dodávka a implementace nových modulů, mobilních aplikací a jejich příslušenství, a to včetně nedílně souvisejících požadavků typu dodání licencí a zpracování dokumentace. Předmětem díla jsou následující činnosti zhotovitele: Dodávka licencí, implementace modulů, mobilních aplikací a jejich příslušenství, testovací provoz a předání do řádného užívání. Pro výše uvedený rozsah plnění: - provedení integrací na další systémy v prostředí objednatele i mimo něj; - úprava dodaného řešení dle potřeb a požadavků dle pokynů objednatele. Dále je předmětem plnění dodávka - dokumentace k dodanému plnění v požadovaném rozsahu; - dalších licencí potřebných pro řešení; - listinného potvrzení dodaných licencí co do jejich počtu a rozsahu. a vše, co je obsaženo do detailu v Technické specifikaci – Nové moduly a mobilní aplikace (příloha č. 1 zadávacích podmínek).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814400 Klinisches Informationssystem, 48814100 Informationssysteme für Pflegestationen, 48814200 Patientenverwaltungssystem, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Nové moduly a mobilní aplikace
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ ve spojení s ustanovením § 222 odst. 10, písm. a) ZZVZ vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu trvání smlouvy na plnění předmětu této veřejné zakázky, jestliže dojde k odstoupení zadavatele od takové smlouvy pro podstatné porušení smlouvy dodavatelem, případně pokud dojde k odstoupení od smlouvy ze strany dodavatele z důvodů neležících na straně zadavatele. Zadavatel je v takovém případě oprávněn obrátit se s žádostí o uzavření smlouvy na jiného účastníka. Tímto účastníkem bude dodavatel, který nebyl ze zadávacího řízení vyloučen, splnil veškeré požadavky stanovené zadavatelem a v hodnocení nabídek veřejné zakázky se umístil v pořadí bezprostředně za vybraným dodavatelem. V takovém případě je účastník povinen zadavateli doložit ve lhůtě 30 kalendářních dní od doručení žádosti o uzavření smlouvy dokumenty prokazující, že účastník stále splňuje zadavatelem požadované kvalifikační předpoklady a další podmínky pro plnění předmětu zakázky. Pokud tento dodavatel odmítne uzavřít smlouvu nebo neprokáže splnění kvalifikačních předpokladů či další podmínky pro plnění předmětu zakázky, a to v rozsahu a způsobem stanoveným touto zadávací dokumentací a ve stanovené lhůtě, vyzve zadavatel k uzavření smlouvy účastníka, který se v hodnocení nabídek umístil jako další v pořadí. Tento postup může zadavatel v případě neuzavření smlouvy opakovat, a to až do oslovení posledního účastníka, který se v hodnocení nabídek v rámci tohoto zadávacího řízení umístil jako poslední v pořadí. Smlouva s tímto účastníkem pak bude uzavřena za podmínek, které nabídnul ve své nabídce podané v původním zadávacím řízení.