See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego
Vorherige Bekanntmachung: 798544-2025
Interne Kennung: PZP/TS/10618/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79512000 Call-Center
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć 1 – Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Pszczynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Pszczynie
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2 – Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Oświęcimiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Oświęcimiu
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Cześć 3 – Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Siemianowicach Śląskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Siemianowicach Śląskich
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Cześć 4 – Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Mikołowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Mikołowie
Interne Kennung: Część 4