2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mądre gospodarowanie wodą w Gminie Nieborów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest stworzenie i wdrożenie systemu, zapewniającego zrównoważone, wydajne gospodarowanie zasobami wodnymi w Gminie Nieborów prowadzące do redukcji strat wody, racjonalnego bilansowania dostępnych zasobów i zapewnienia społeczeństwu dostępu wody do spożycia. W zakres zamówienia wchodzi: 1.1. System informacji przestrzennej GIS i modelowania matematycznego sieci wodociągowej, 1.2. Budowa systemu strefowego opomiarowania i monitoringu sieci wodociągowej, 1.3. Wymiana wodomierzy, na wodomierze ze zdalnym odczytem na terenie Gminy Nieborów – 3296 szt. (demontaż istniejących wodomierzy, dostawa i montaż nowych wodomierzy) 1.4. Dostawa i instalacja infrastruktury wodnej do zapewnienia dostępu do wody pitnej w instytucjach użyteczności publicznej – poidełka – 2 kpl. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ pn. „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia” Kody i nazwy według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38221000-0 Geograficzne systemy informacyjne (GIS lub równorzędne) 48000000-8 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 48610000-7 Systemy baz danych 48800000-6 Systemy i serwery informacyjne 72000000-0 Usługi informatyczne, konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia 72263000-6 Usługi wdrażania oprogramowania 32441100-7 Telemetryczny system nadzoru 32441100-8 Sprzęt telemetryczny i sterujący 38421100-3 Wodomierze 32230000-4 Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą 51210000-7 Usługi instalowania urządzeń pomiarowych (w tym przepływomierzy) 42912300-5 Maszyny i aparatura do filtrowania lub oczyszczania wody. Zadanie współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, Umowa o dofinansowanie projektu pn.: „Mądre gospodarowanie woda w gminie Nieborów” FELD.02.12-IZ.00-0016/24-00.
Vorherige Bekanntmachung: 83568-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 38421100 Wasserzähler
5. Los
Los: LOT-0001