2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNA DOSTAWA OLEJU NAPĘDOWEGO WRAZ Z DZIERŻAWĄ DWÓCH NIEZALEŻNYCH ZESTAWÓW ZBIORNIKÓW W KONFIGURACJI 2X5000 LITRÓW WYPOSAŻONYCH W SYSTEM ZARZĄDZANIA PALIWEM ORAZ FLOTĄ POJAZDÓW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 225 m3 oleju napędowego, sukcesywnie partiami w ciągu w okresie 12 miesięcy w ramach systemu bezobsługowego poboru oleju napędowe-go z możliwością zarządzania dostawami i tankowniami oraz analityką wykorzystania (system zarządzania gospodarką paliwową oraz flotą pojazdów). 2. Udostępnienie w formie dzierżawy na okres trwania umowy, zbiorników spełniających warunki określone w rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 31 marca 2008 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego, jakim powinny odpowiadać zbiorniki bezciśnieniowe i niskociśnieniowe przeznaczone do magazynowania materiałów ciekłych zapalnych (Dz. U. Nr 60, poz. 371) z układem dystrybucyjnym do bezobsługowego poboru oleju napędowego identyfikującego niezależnie pojazdy samochodowe, maszyny i urządzenia oraz kierowców, służące do wewnętrznego tanko-wania pojazdów Zamawiającego olejem napędowym. 3. Kompatybilne oprogramowanie zabezpieczające teren Zamawiającego przed nieuprawnionym wjazdem lub wyjazdem z wykorzystaniem oprogramowania oraz urządzeń Zamawiającego. Zamawiający posiada szlabany Came GT 4 (4szt.) do których Wykonawca winien zamontować własne urządzenia, kompatybilne z przekazanym przez Wykonawcę oprogramowaniem do zarządzania gospodarką paliwową oraz flotą pojazdów. Zamawiający wymaga, aby identyfikacja następowała za pomocą tych samych identyfikatorów, które będą służyły do obsługi systemu zarządzania paliwem oraz flotą pojazdów. 4. Zamówienie obejmuje dwa rodzaje zamówień tj. usługi lub dostawy, a z uwagi na fakt, że głównym przedmiotem zamówienia pod względem kosztowym jest dostawa oleju napędowego, do jego udzielenia stosuje się przepisy dotyczące dostaw. 5. Zamawiający wymaga, aby olej napędowy był dostarczany przez Wykonawcę własnymi lub wynajętymi autocysternami, na jego koszt i ryzyko, do siedziby Zamawiającego w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Chlebowa 24 6. Zamawiający dopuszcza możliwość przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej celem zapoznania się z warunkami realizacji zamówienia. 7. Wykonawca w ofercie określi : cenę hurtową jednostkową netto zł/ m3 ON na dzień 23 kwietnia 2025 r. oraz upust na każdy zatankowany do pojazdów lub urządzeń litr oleju napędowego stały przez cały czas trwania umowy. 8. Wykonawca ustali stałą miesięczną opłatę z uwzględnieniem wszystkich kosztów realizacji zadania takich jak: • dzierżawa zbiornika wraz z układem dystrybucyjnym do pobierania oleju napędowego, • dowóz ON do zbiornika, • analiza rozliczeniowa, • dostępność on-line do danych 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, • oraz innych koniecznych do realizacji przedmiotu zamówienia. 9. Wykonawca wskaże Zamawiającemu dodatkowe (awaryjne) miejsce poboru oleju napędowego ( tj. stację paliw ) na warunkach wskazanych w SWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposobu rozliczania w załączniku nr 5 do SWZ
Interne Kennung: MKA/ZP/nr 01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44611410 Öllagertanks
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 225 m3 oleju napędowego, sukcesywnie partiami w ciągu w okresie 12 miesięcy w ramach systemu bezobsługowego poboru oleju napędowego z możliwością zarządzania dostawami i tankowniami oraz analityką wykorzystania (system zarządzania gospodarką paliwową oraz flotą pojazdów). 2. Udostępnienie w formie dzierżawy na okres trwania umowy, zbiorników spełniających warunki określone w rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 31 marca 2008 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego, jakim powinny odpowiadać zbiorniki bezciśnieniowe i niskociśnieniowe przeznaczone do magazynowania materiałów ciekłych zapalnych (Dz. U. Nr 60, poz. 371) z układem dystrybucyjnym do bezobsługowego poboru oleju napędowego identyfikującego niezależnie pojazdy samochodowe, maszyny i urządzenia oraz kierowców, służące do wewnętrznego tanko-wania pojazdów Zamawiającego olejem napędowym. 3. Kompatybilne oprogramowanie zabezpieczające teren Zamawiającego przed nieuprawnionym wjazdem lub wyjazdem z wykorzystaniem oprogramowania oraz urządzeń Zamawiającego. Za-mawiający posiada szlabany Came GT 4 (4szt.) do których Wykonawca winien zamontować własne urządzenia, kompatybilne z przekazanym przez Wykonawcę oprogramowaniem do zarządzania gospodarką paliwową oraz flotą pojazdów. Zamawiający wymaga, aby identyfikacja na-stępowała za pomocą tych samych identyfikatorów, które będą służyły do obsługi systemu zarządzania paliwem oraz flotą pojazdów. 4. Zamówienie obejmuje dwa rodzaje zamówień tj. usługi lub dostawy, a z uwagi na fakt, że głównym przedmiotem zamówienia pod względem kosztowym jest dostawa oleju napędowego, do jego udzielenia stosuje się przepisy dotyczące dostaw. 5. Zamawiający wymaga, aby olej napędowy był dostarczany przez Wykonawcę własnymi lub wy-najętymi autocysternami, na jego koszt i ryzyko, do siedziby Zamawiającego w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Chlebowa 24 6. Zamawiający dopuszcza możliwość przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej celem zapoznania się z warunkami realizacji zamówienia. 7. Wykonawca w ofercie określi : cenę hurtową jednostkową netto zł/ m3 ON na dzień 23 kwietnia 2025 r. oraz upust na każdy zatankowany do pojazdów lub urządzeń litr oleju napędowego stały przez cały czas trwania umowy. 8. Wykonawca ustali stałą miesięczną opłatę z uwzględnieniem wszystkich kosztów realizacji zadania takich jak: • dzierżawa zbiornika wraz z układem dystrybucyjnym do pobierania oleju napędowego, • dowóz ON do zbiornika, • analiza rozliczeniowa, • dostępność on-line do danych 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, • oraz innych koniecznych do realizacji przedmiotu zamówienia. 9. Wykonawca wskaże Zamawiającemu dodatkowe (awaryjne) miejsce poboru oleju napędowego ( tj. stację paliw ) na warunkach wskazanych w SWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposobu rozliczania w załączniku nr 5 do SWZ