2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup motorové nafty 01_2026
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky je dodávka motorové nafty do vlastního úložiště zadavatele včetně dopravy a naplnění. Zásobník není vybaven přečerpávacím zařízením, dodavatel musí být schopen zajistit naplnění tohoto zásobníku. Množství: 24.000 litrů Termín dodání: 10.04.2026 (06:30 - 10.30 hod).
Interne Kennung: KB/nafta/01_2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel nakoupil naftu na Českomoravské komoditní burze Kladno v souladu s § 64 písm. c) ZZVZ tj. s možností použití jednacího řízení bez uveřejnění, pokud jde o dodávky nabízené a kupované na komoditních burzách. Podle § 2 zákona č. 229/1992 Sb., o komoditních burzách se burzovním obchodem rozumí koupě nebo prodej komodit, sjednané na burze v místnostech a hodinách určených pro burzovní shromáždění. Tento zákon rovněž stanovuje podmínky pro vznik a vlastní fungování komoditní burzy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134210 Dieselkraftstoff (0,2)
5. Los
Los: LOT-0001