2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme drankenvoorziening
Beschreibung: De opdracht op hoofdlijnen betreft: • het leveren en gebruiksklaar installeren van de warme drankenautomaten; • het leveren en installeren van bijbehorende onderkasten (op beschreven plekken) inclusief opbergmogelijkheden voor losse ingrediënten en bekers; • het leveren van alle benodigde ingrediënten zoals koffie, thee, cacao, melk, suiker, sachets cafeïnevrije koffie en roerstaafjes; • het verzorgen van preventief en correctief technisch onderhoud t.b.v. de drankenautomaten; • het in voorkomende gevallen verplaatsen, bijplaatsen en/of terugnemen van drankenautomaten; • het uitvoeren van jaarlijkse klanttevredenheidsonderzoeken; • het verzorgen van managementrapportages. warme dranken voorzieningen op 5 locaties van HLTsamen
Interne Kennung: HLT/HIL/LIS/TEY 2025 PRJ-2400357
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten, 51542200 Installation von Maschinen zur Getränkeverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: warme dranken voorzieningen warme dranken voorzieningen voor 5 locaties van HLTsamen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging