2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalace fotovoltaického systému na střechách objektů města Vítkov - Design&Build – opakovaná
Beschreibung: Veřejná zakázka je zadávána metodou Design & Build, při níž je odpovědnost za zpracování projektové dokumentace přenesena zcela na zhotovitele. Zadavatel v rámci této metody stanoví věcné požadavky na výkon a funkci projektu. Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy o dílo na provedení projekční a inženýrské činnosti, dodávky technologie a stavebních prací spočívajících v realizaci celého díla „Instalace fotovoltaického systému na střechách objektů města Vítkov - Design&Build“
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001