251777-2026 - Wettbewerb
Belgien – Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen – OVERHEIDSOPDRACHT MET ALS VOORWERP DE GESPREIDE LEVERING VAN ZAKKEN VOOR DE REINIGINGSACTIVITEITEN VAN HET AGENTSCHAP
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOVERHEIDSOPDRACHT MET ALS VOORWERP DE GESPREIDE LEVERING VAN ZAKKEN VOOR DE REINIGINGSACTIVITEITEN VAN HET AGENTSCHAP
BeschreibungHet voorwerp van de opdracht is de levering van zakken bestemd voor de reinigings activiteiten van het Agentschap. o Bruine zakken voor de veegdienst o Bruine zakken voor containers 240 liter (Glutton) o Transparante geperforeerde hoes 1100 liter o Transparante zak voor Vigipirate-prullenmanden De opdracht heeft een looptijd van 3 jaar vanaf 10/10/2026.
Interne Kennung25/2785
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen
5. Los
LosLOT-0001
Titel25/2785 - 1
Interne Kennung1