2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli i wyposażenia wraz z montażem do nowej siedziby Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Zamówienie udzielane w częściach: Część I – piętro 3, 4, 5 (kondygnacja +4, +5, +6 projektu budowlanego)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz wzór umowy, stanowiące załączniki do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – piętro 3 (kondygnacja +4 projektu budowlanego)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Szczegółowy zakres prawa opcji określa wzór umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – piętro 4, 5 (kondygnacja +5, +6 projektu budowlanego)