See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 93 v kategorii 20 - Výroba dříví na OM komplexní četou na revíru Devět skal
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 93 v kategorii 20 - Výroba dříví na OM komplexní četou na revíru Devět skal
Interne Kennung: 099/2019/142/3768
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 24 v kategorii 71 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Židlochovice, polesí Soutok
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 24 v kategorii 71 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Židlochovice, polesí Soutok
Interne Kennung: 099/2019/142/3769
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 330 v kategorii 29 - 214 Výroba dříví komplexní četou - LZ Konopiště, polesí Komorní Hrádek 2025 č.1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 330 v kategorii 29 - 214 Výroba dříví komplexní četou - LZ Konopiště, polesí Komorní Hrádek 2025 č.1
Interne Kennung: 099/2019/142/3770
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 16 v kategorii 78 - 814 Přibližování dříví potahem - LZ Konopiště, polesí Komorní Hrádek 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 16 v kategorii 78 - 814 Přibližování dříví potahem - LZ Konopiště, polesí Komorní Hrádek 2025
Interne Kennung: 099/2019/142/3771
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 84 v kategorii 62 - Výroba dříví kombinovanou technologií KŘ Karlovy Vary, LS Přimda, OM lapáky, r.Lesná a Tachov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 84 v kategorii 62 - Výroba dříví kombinovanou technologií KŘ Karlovy Vary, LS Přimda, OM lapáky, r.Lesná a Tachov
Interne Kennung: 099/2019/142/3773
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 178 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinací technologií - KŘ Plzeň, LS Přeštice - revíry 21,22
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 178 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinací technologií - KŘ Plzeň, LS Přeštice - revíry 21,22
Interne Kennung: 099/2019/142/3774
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 187 v kategorii 2 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Malšín MU
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 187 v kategorii 2 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Malšín MU
Interne Kennung: 099/2019/142/3776
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 187 v kategorii 63 - Výroba dříví kombinací technologií na LS Frýdlant v Čechách, revír Jindřichovice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 187 v kategorii 63 - Výroba dříví kombinací technologií na LS Frýdlant v Čechách, revír Jindřichovice
Interne Kennung: 099/2019/142/3777
Los: LOT-0019
Titel: Výzva podání nabídek č. 95 v kategorii 6. 106 Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ Karlovy Vary, LS Horní Blatná, LHC Plešivec
Beschreibung: Výzva podání nabídek č. 95 v kategorii 6. 106 Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ Karlovy Vary, LS Horní Blatná, LHC Plešivec
Interne Kennung: 099/2019/142/3779
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 35 v kategorii 28 - Výroba dříví na OM komplexní četou na LZ Kladská, Polesí Krásno
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 35 v kategorii 28 - Výroba dříví na OM komplexní četou na LZ Kladská, Polesí Krásno
Interne Kennung: 099/2019/142/3781