251808-2026 - Wettbewerb
Polen – Umweltmanagement – Wykonanie zabiegów ochrony czynnej na terenie wybranych rezerwatów przyrody z Województwa Zachodniopomorskiego w podziale na części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie zabiegów ochrony czynnej na terenie wybranych rezerwatów przyrody z Województwa Zachodniopomorskiego w podziale na części
BeschreibungUsługi wykonania zabiegów ochrony czynnej w wybranych rezerwatach przyrody na terenie województwa Zachodniopomorskiego w podziale na pięć części
Interne KennungPZP.261.1.2026.PR.37
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90710000 Umweltmanagement
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie zabiegów ochrony czynnej na terenie wybranych rezerwatów w cz I
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu zabiegów ochrony czynnej na terenie rezerwatu przyrody Źródliska Biegały.
Interne KennungCzęść I
LosLOT-0002
TitelWykonanie zabiegów ochrony czynnej na terenie wybranych rezerwatów w cz II
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu zabiegów ochrony czynnej na terenie rezerwatów przyrody:1. Mszary Tuczyńskie, 2. Łąki Bobolickie, 3. Stary Załom.
Interne KennungCzęść II
LosLOT-0003
TitelWykonanie zabiegów ochrony czynnej na terenie wybranych rezerwatów w cz III
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu zabiegów ochrony czynnej na terenie rezerwatów przyrody: Wielki Bytyń, Przełom Rzeki Dębnicy, Źródliskowe Zbocza.
Interne KennungCzęść III
LosLOT-0004
TitelWykonanie zabiegów ochrony czynnej na terenie wybranych rezerwatów w cz IV
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu zabiegów ochrony czynnej na terenie rezerwatów przyrody: Długogóry, Świdwie, Kamienieckie Wąwozy im. prof. Janiny Jasnowskiej, Olszanka.
Interne KennungCzęść IV
LosLOT-0005
TitelWykonanie zabiegów ochrony czynnej na terenie wybranych rezerwatów w cz. V
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu zabiegów ochrony czynnej na terenie rezerwatów przyrody: Jezioro Czarne, Czarnocin im. prof. Janiny Jasnowskiej.
Interne KennungCzęść V