251816-2026 - Wettbewerb
Polen – Belüftungssysteminspektion – Przegląd i konserwacja systemów wentylacji w tunelu, budynkach, galerii technicznych oraz systemu różnicowania ciśnień w Świnoujściu na lata 2026-2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzegląd i konserwacja systemów wentylacji w tunelu, budynkach, galerii technicznych oraz systemu różnicowania ciśnień w Świnoujściu na lata 2026-2028
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest : 1. Przegląd i konserwację systemów wentylacji w tunelu, budynkach, galerii technicznych oraz systemu różnicowania ciśnień w Świnoujściu w latach 2026-2028, w podziale na dwa zadania dla każdego roku: 1) Zadanie 1: Przegląd i konserwacja 9 szt. wentylatorów wraz z klapami tunelowymi i przy wentylatorowymi zainstalowanych w tunelu pod Świną w Świnoujściu, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ. 2) Zadanie 2: Przegląd i serwis wentylacji budynków, galerii technicznych oraz systemu różnicowania ciśnień, zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ. 2. Kod CPV: 71315410-6 / kontrola systemu wentylacji/, 42520000-7 / urządzenia wentylacyjne/ 3. Szczegółowy zakres prac i wymagania względem realizacji Przedmiotu Zamówienia określa - załącznik nr 1 i 2 do niniejszego SWZ. 4. Jeżeli w realizacji zamówienia będą brali udział podwykonawcy, to Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, której wykonanie powierzy on podwykonawcom. 5. Zamawiający przewiduje realizację przedmiotu zamówienia na trzy lata: a. Rok 2026 Przegląd i konserwację systemów wentylacji w tunelu, budynkach, galerii technicznych oraz systemu różnicowania ciśnień w Świnoujściu / zadanie 1 i 2/ b. Rok 2027 Przegląd i konserwację systemów wentylacji w tunelu, budynkach, galerii technicznych oraz systemu różnicowania ciśnień w Świnoujściu / zadanie 1 i 2/ c. Rok 2028 Przegląd i konserwację systemów wentylacji w tunelu, budynkach, galerii technicznych oraz systemu różnicowania ciśnień w Świnoujściu / zadanie 1 i 2/ 6. Kolejność wykonywania poszczególnych prac wynikających z Przedmiotu Zamówienia, Wykonawca będzie na bieżąco uzgadniał z osobą prowadzącą nadzór nad realizacją umowy z ramienia Zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się wykonać Przedmiot Umowy zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami oraz na określonych w umowie warunkach. 7. Na wykonany Przedmiot Umowy Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji jakości oraz rękojmi, w wymiarze deklarowanym w ofercie przetargowej, licząc od daty podpisania przez Zamawiającego protokołu odbioru danego zadania bez zastrzeżeń.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315410 Belüftungssysteminspektion
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzegląd i konserwacja 9 szt. wentylatorów wraz z klapami tunelowymi i przy wentylatorowymi zainstalowanych w tunelu pod Świną w Świnoujściu, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
BeschreibungSzczegółowy zakres prac i wymagania względem realizacji Przedmiotu Zamówienia określa - załącznik nr 1 i 2 do niniejszego SWZ. Zamawiający przewiduje realizację przedmiotu zamówienia na trzy lata: a. Rok 2026 Przegląd i konserwację systemów wentylacji w tunelu, budynkach, galerii technicznych oraz systemu różnicowania ciśnień w Świnoujściu / zadanie 1 i 2/ b. Rok 2027 Przegląd i konserwację systemów wentylacji w tunelu, budynkach, galerii technicznych oraz systemu różnicowania ciśnień w Świnoujściu / zadanie 1 i 2/ c. Rok 2028 Przegląd i konserwację systemów wentylacji w tunelu, budynkach, galerii technicznych oraz systemu różnicowania ciśnień w Świnoujściu / zadanie 1 i 2/ Kolejność wykonywania poszczególnych prac wynikających z Przedmiotu Zamówienia, Wykonawca będzie na bieżąco uzgadniał z osobą prowadzącą nadzór nad realizacją umowy z ramienia Zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się wykonać Przedmiot Umowy zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami oraz na określonych w umowie warunkach. Zamawiający dopuszcza możliwości złożenia oferty częściowej, tj. na każde zadanie osobno, na zadanie 1 lub zadanie 2 Zamawiający nie dopuszcza dzielenia poszczególnych zadań na części. Wykonawca może złożyć ofertę tylko na całość postępowania tzn: a) /zadanie 1 na lata 2026-2028/, b) /zadanie 2 na lata 2026-2028/, c) /zadanie 1 i zadanie 2 na lata 2026-2028/. Zamawiający nie dopuszcza dzielenia poszczególnych zadań na części z uwagi na fakt, iż niniejsze zamówienie składa się z zintegrowanych ze sobą elementów powiązanych pod względem technicznym i organizacyjnym. Dalszy podział na więcej części może skutkować zagrożeniem właściwego wykonania zamówienia oraz jest ekonomicznie i organizacyjnie nieuzasadniony.
Optionen
Beschreibung der Optionen‎Zamawiający informuje, że:‎ 1) nie przewiduje opcji;‎ 2) ‎nie przewiduje wznowienia zamówienia.
LosLOT-0002
TitelPrzegląd i serwis wentylacji budynków, galerii technicznych oraz systemu różnicowania ciśnień, zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ.