See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych i wykonanie robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Koniecpol w ramach projektu pn. „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu–mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja MRN3"
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wszystkich wymaganych opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych oraz realizacja robót budowlanych opartych na opracowanej w/w dokumentacji a dotyczącej obiektów małej retencji nizinnej dla następujących 4 osobnych części: Część 1 - 02-15-1.1-01 - Odbudowa zbiornika wodnego w Leśnictwie Załęże; Część 2 - 02-15-1.1-02 - Odbudowa zbiornika wodnego w Leśnictwie Małachów; Część 3 - 02-15-1.1-03 - Budowa 4 zastawek spiętrzających na rowach w Leśnictwie Gabrielów; Część 4 - 02-15-1.1-04 - Budowa przepustu z zastawką na rowie w Leśnictwie Gabrielów; całość w oparciu o załączone: Programy Funkcjonalno-Użytkowe: Dla części 1 i 2 – WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I ROBÓT BUDOWLANYCH OBIEKTÓW MAŁEJ RETENCJI NIZINNEJ NA TERENIE NADLEŚNICTWA KONIECPOL - CZĘŚĆ II: „WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I ROBÓT BUDOWLANYCH NA POTRZEBY BUDOWY OBIEKTÓW MAŁEJ RETENCJI - Zbiorników Wodnych”, Dla części 3 i 4 - WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I ROBÓT BUDOWLANYCH OBIEKTÓW MAŁEJ RETENCJI NIZINNEJ NA TERENIE NADLEŚNICTWA KONIECPOL - CZĘŚĆ I: „WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I ROBÓT BUDOWLANYCH NA POTRZEBY BUDOWY OBIEKTÓW MAŁEJ RETENCJI - Urządzenia utrzymujące wodę (zastawki i przepusty” - stanowiące załącznik nr 12 do SWZ. Zawarte w opisie przedmiotu zamówienia dane w postaci powierzchni, pojemności i objętości, należy traktować, jako minimalne i konieczne do uzyskania w ramach projektu. Zamawiający dopuszcza zwiększenie wskazanych parametrów. Zwiększenie wyżej wskazanych parametrów nie będzie skutkowało wzrostem kosztów realizacji zamówienia. 2) Przedmiot zamówienia obejmuje dla każdej z części osobno: a) uzyskanie kompletu wymaganych przepisami projektów, opinii, decyzji i uzgodnień koniecznych do uzyskania ostatecznej i prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (Dz. U. 2025 poz. 418 z późn. zm.) (działając w imieniu Zamawiającego); b) koszt uzyskania niezbędnych pozwoleń i decyzji leży po stronie Wykonawcy, a Zamawiający przekaże niezbędne upoważnienia; c) pełnienie nadzoru autorskiego; d) usługi towarzyszące pracom projektowym i robotami budowlanymi; e) wykonanie na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej oraz wydanych aktów administracyjnych kompletnego obiektu budowlanego spełniającego wymagania opisane w programie funkcjonalno – użytkowym oraz specyfikacji istotnych warunków zamówienia. 3) Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Specyfikacji warunków zamówienia oraz dokumentacji technicznej (PFU).
Interne Kennung: S.270.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - 02-15-1.1-01 - Odbudowa zbiornika wodnego w Leśnictwie Załęże
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wszystkich wymaganych opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych oraz realizacja robót budowlanych opartych na opracowanej w/w dokumentacji a dotyczącej obiektów małej retencji nizinnej dla następującej części: Część 1- 02-15-1.1-01 - Odbudowa zbiornika wodnego w Leśnictwie Załęże; całość w oparciu o załączony Programy Funkcjonalno-Użytkowy: WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I ROBÓT BUDOWLANYCH OBIEKTÓW MAŁEJ RETENCJI NIZINNEJ NA TERENIE NADLEŚNICTWA KONIECPOL - CZĘŚĆ II: „WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I ROBÓT BUDOWLANYCH NA POTRZEBY BUDOWY OBIEKTÓW MAŁEJ RETENCJI - Zbiorników wodnych” - stanowiący załącznik nr 11 do SWZ. Zawarte w opisie przedmiotu zamówienia dane w postaci powierzchni, pojemności i objętości, należy traktować, jako minimalne i konieczne do uzyskania w ramach projektu. Zamawiający dopuszcza zwiększenie wskazanych parametrów. Zwiększenie wyżej wskazanych parametrów nie będzie skutkowało wzrostem kosztów realizacji zamówienia. 2) Przedmiot zamówienia obejmuje dla każdej z części osobno: a) uzyskanie kompletu wymaganych przepisami projektów, opinii, decyzji i uzgodnień koniecznych do uzyskania ostatecznej i prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (Dz. U. 2025 poz. 418 z późn. zm.) (działając w imieniu Zamawiającego); b) koszt uzyskania niezbędnych pozwoleń i decyzji leży po stronie Wykonawcy, a Zamawiający przekaże niezbędne upoważnienia; c) pełnienie nadzoru autorskiego; d) usługi towarzyszące pracom projektowym i robotami budowlanymi; e) wykonanie na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej oraz wydanych aktów administracyjnych kompletnego obiektu budowlanego spełniającego wymagania opisane w programie funkcjonalno – użytkowym oraz specyfikacji istotnych warunków zamówienia. 3) Szczegółowy zakres zamienienia został określony w Specyfikacji warunków zamówienia oraz dokumentacji technicznej (PFU).
Interne Kennung: Część 1 - 02-15-1.1-01 - Odbudowa zbiornika wodnego w Leśnictwie Załęże
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje zastosowania opcji w niniejszym postępowaniu.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - 02-15-1.1-02 - Odbudowa zbiornika wodnego w Leśnictwie Małachów
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wszystkich wymaganych opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych oraz realizacja robót budowlanych opartych na opracowanej w/w dokumentacji a dotyczącej obiektów małej retencji nizinnej dla następującej części: Część 2 - 02-15-1.1-02 - Odbudowa zbiornika wodnego w Leśnictwie Małachów; całość w oparciu o załączony Programy Funkcjonalno-Użytkowy: WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I ROBÓT BUDOWLANYCH OBIEKTÓW MAŁEJ RETENCJI NIZINNEJ NA TERENIE NADLEŚNICTWA KONIECPOL - CZĘŚĆ II: „WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I ROBÓT BUDOWLANYCH NA POTRZEBY BUDOWY OBIEKTÓW MAŁEJ RETENCJI - Zbiorników wodnych” - stanowiący załącznik nr 11 do SWZ. Zawarte w opisie przedmiotu zamówienia dane w postaci powierzchni, pojemności i objętości, należy traktować, jako minimalne i konieczne do uzyskania w ramach projektu. Zamawiający dopuszcza zwiększenie wskazanych parametrów. Zwiększenie wyżej wskazanych parametrów nie będzie skutkowało wzrostem kosztów realizacji zamówienia. 2) Przedmiot zamówienia obejmuje dla każdej z części osobno: a) uzyskanie kompletu wymaganych przepisami projektów, opinii, decyzji i uzgodnień koniecznych do uzyskania ostatecznej i prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (Dz. U. 2025 poz. 418 z późn. zm.) (działając w imieniu Zamawiającego); b) koszt uzyskania niezbędnych pozwoleń i decyzji leży po stronie Wykonawcy, a Zamawiający przekaże niezbędne upoważnienia; c) pełnienie nadzoru autorskiego; d) usługi towarzyszące pracom projektowym i robotami budowlanymi; e) wykonanie na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej oraz wydanych aktów administracyjnych kompletnego obiektu budowlanego spełniającego wymagania opisane w programie funkcjonalno – użytkowym oraz specyfikacji istotnych warunków zamówienia. 3) Szczegółowy zakres zamienienia został określony w Specyfikacji warunków zamówienia oraz dokumentacji technicznej (PFU).
Interne Kennung: Część 2 - 02-15-1.1-02 - Odbudowa zbiornika wodnego w Leśnictwie Małachów
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - 02-15-1.1-03 - Budowa 4 zastawek spiętrzających na rowach w Leśnictwie Gabrielów
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wszystkich wymaganych opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych oraz realizacja robót budowlanych opartych na opracowanej w/w dokumentacji a dotyczącej obiektów małej retencji nizinnej dla następującej części: Część 3 - 02-15-1.1-03 - Budowa 4 zastawek spiętrzających na rowach w Leśnictwie Gabrielów; całość w oparciu o załączony Programy Funkcjonalno-Użytkowy: WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I ROBÓT BUDOWLANYCH OBIEKTÓW MAŁEJ RETENCJI NIZINNEJ NA TERENIE NADLEŚNICTWA KONIECPOL - CZĘŚĆ I: „WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I ROBÓT BUDOWLANYCH NA POTRZEBY BUDOWY OBIEKTÓW MAŁEJ RETENCJI - Urządzenia utrzymujące wodę (zastawki i przepusty)” - stanowiący załącznik nr 11 do SWZ. Zawarte w opisie przedmiotu zamówienia dane w postaci powierzchni, pojemności i objętości, należy traktować, jako minimalne i konieczne do uzyskania w ramach projektu. Zamawiający dopuszcza zwiększenie wskazanych parametrów. Zwiększenie wyżej wskazanych parametrów nie będzie skutkowało wzrostem kosztów realizacji zamówienia. 2) Przedmiot zamówienia obejmuje dla każdej z części osobno: a) uzyskanie kompletu wymaganych przepisami projektów, opinii, decyzji i uzgodnień koniecznych do uzyskania ostatecznej i prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (Dz. U. 2025 poz. 418 z późn. zm.) (działając w imieniu Zamawiającego); b) koszt uzyskania niezbędnych pozwoleń i decyzji leży po stronie Wykonawcy, a Zamawiający przekaże niezbędne upoważnienia; c) pełnienie nadzoru autorskiego; d) usługi towarzyszące pracom projektowym i robotami budowlanymi; e) wykonanie na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej oraz wydanych aktów administracyjnych kompletnego obiektu budowlanego spełniającego wymagania opisane w programie funkcjonalno – użytkowym oraz specyfikacji istotnych warunków zamówienia. 3) Szczegółowy zakres zamienienia został określony w Specyfikacji warunków zamówienia oraz dokumentacji technicznej (PFU).
Interne Kennung: Część 3 - 02-15-1.1-03 - Budowa 4 zastawek spiętrzających na rowach w Leśnictwie Gabrielów
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - 02-15-1.1-04 - Budowa przepustu z zastawką na rowie w Leśnictwie Gabrielów
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wszystkich wymaganych opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych oraz realizacja robót budowlanych opartych na opracowanej w/w dokumentacji a dotyczącej obiektów małej retencji nizinnej dla następującej części: Część 4 - 02-15-1.1-04 - Budowa przepustu z zastawką na rowie w Leśnictwie Gabrielów; całość w oparciu o załączony Programy Funkcjonalno-Użytkowy: WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I ROBÓT BUDOWLANYCH OBIEKTÓW MAŁEJ RETENCJI NIZINNEJ NA TERENIE NADLEŚNICTWA KONIECPOL - CZĘŚĆ I: „WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I ROBÓT BUDOWLANYCH NA POTRZEBY BUDOWY OBIEKTÓW MAŁEJ RETENCJI - Urządzenia utrzymujące wodę (zastawki i przepusty)” - stanowiący załącznik nr 11 do SWZ. Zawarte w opisie przedmiotu zamówienia dane w postaci powierzchni, pojemności i objętości, należy traktować, jako minimalne i konieczne do uzyskania w ramach projektu. Zamawiający dopuszcza zwiększenie wskazanych parametrów. Zwiększenie wyżej wskazanych parametrów nie będzie skutkowało wzrostem kosztów realizacji zamówienia. 2) Przedmiot zamówienia obejmuje dla każdej z części osobno: a) uzyskanie kompletu wymaganych przepisami projektów, opinii, decyzji i uzgodnień koniecznych do uzyskania ostatecznej i prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (Dz. U. 2025 poz. 418 z późn. zm.) (działając w imieniu Zamawiającego); b) koszt uzyskania niezbędnych pozwoleń i decyzji leży po stronie Wykonawcy, a Zamawiający przekaże niezbędne upoważnienia; c) pełnienie nadzoru autorskiego; d) usługi towarzyszące pracom projektowym i robotami budowlanymi; e) wykonanie na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej oraz wydanych aktów administracyjnych kompletnego obiektu budowlanego spełniającego wymagania opisane w programie funkcjonalno – użytkowym oraz specyfikacji istotnych warunków zamówienia. 3) Szczegółowy zakres zamienienia został określony w Specyfikacji warunków zamówienia oraz dokumentacji technicznej (PFU).
Interne Kennung: Część 4 - 02-15-1.1-04 - Budowa przepustu z zastawką na rowie w Leśnictwie Gabrielów